تاریخ امروزشنبه , ۵ بهمن ۱۳۹۸

استراتژی دیجیتال مارکتینگ

وقتی صحبت از استراتژی میشه و از اساتید سوال می کنید یک سری توضیحات آکادمیک را به شما ارائه می دهند که گاهی حس می کنید می خوان بپیچوننتون!

استراتژی شیوه ست که شما انتخاب می کنید برای برنده شدن. همین!

حالا استراتژی دیجیتال مارکتینگ به چه کار میاد؟ به قول یه استادی دنیا پر است از سر و صدا! یعنی خیلی نویزی هستش و ملت تبلیغات شما را ممکنه نبینید نه ۱۰۰٪ نمی بینند و احتمال اینکه شما خیلی خاص باشید براشون کمه. پس چی کار باید کرد؟

استراتژی دیجیتال مارکتینگ اینجا به کار میاد! چون با استفاده از یک استراتژی درست همه در تیم می دانند داستان چیه و چیکار باید بکنند. استراتژی شیوه برنده شدن شما در رقابت پر سرو صدای دنیای دیجیتاله.

در سایت معضم هات اسپات استراتژی رو اینطوری تعریف کردند:

Your digital marketing strategy is the series of actions that help you achieve your company goals through carefully selected online marketing channels. These channels include paid, earned, and owned media, and can all support a common campaign around a particular line of business.

https://blog.hubspot.com/marketing/digital-strategy-guide

معنی خودمانی آن این می باشد٫ یک سری از کارها و اکشن هایی که شما انجام می دید تا به اهداف شرکتتان با انتخاب درست کانال آنلاین برسید.

با ما در مورد استراتژی کمپین دیجیتال مارکتینگ تان کپ بزنید: ۲۲۱۴۵۵۷۱ یا ۰۹۲۱۳۱۷۶۷۰۶

اشتراک‌گذاری

عضوی خانواده زفره٫ مدرس و مولف. مولف کتاب : رازهای کارآفرینی منتشر شده در آمازون. دارای مدرک دوره کارآفرینی و نوآوری از دانشگاه مریلند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *