نمایش نمونه کارها
طراحی اختصاصی

پرشین کامپلکسبزرگترین پروژه معماری تجاری غرب تهران

هدف پروژه

هتل پنج ستاره بین المللی لوکس بخش اقامتی با زیربنای بالغ بر ۸۲۰۰۰ متر مربع شامل هتل بلند مرتبه پنج ستاره با برند بین المللی در ۳۲ طبقه با متریال های فوق لوکس و دارای۶۶۰ اتاق، تالارهای پذیرائی، رستوران و سالن همایش جهت اقامت و استراحت مسافران و اشخاص مختلف در نظر گرفته شده است. هایپر مارکت مجموعه با فضای اختصاصی ناخالص ۱۵۰۰۰ متر مربع در زیرزمین اول شامل بخش های فروشگاه، زمین بازی کودکان، تشریفات، محوطه تبلیغات، ایستگاه تاکسی، انبار و غیره واقع شده است. بخش ورزشی مجموعه با سطح و سطوح تقریبی ناخالص ۵۰۰۰ متر مربع با امکانات متنوع تفریحی- ورزشی محیط جذاب و پرهیجانی را برای جوانان مهیا می سازد. در این بخش از سالن های اسکواش، بولینگ، اتاق پرواز، پینت بال، هاکی روی یخ، استخر، جکوزی و سونا، اسپا و تفرج گاه کودکان بر روی بام استفاده خواهد شد.

نظر مشتری

وب سایت پرشین بسیار زیبا در عین حال ساده و راحت طراحی شده است و می توان گفت فقط زفره از عهده همچین کاری در ایران بر می آید.

  Current Time 0:00
  /
  Duration Time 0:00
  Progress: NaN%

  طراحی ساده

  وقتی شما با استفاده از کمترین المان بتوانید بیشترین نتیجه را بگیرید می توانید به طراحی خود افتخار کنید. شاید برخی با پیچیده کردن یک طرح مفهوم اصلی را از کاربر دریغ کنند.

   پرشین کامپلکس

   فانکشنال

   طراحی و معماری فانکشنال زفره در راستای نمایش امکانات پرشین کامپلکس.