زفره مدیا
زفره مدیا

دیجیتال مارکتینگ

خدمات و محصولات شما در فضای آنلاین پتانسیل رشد دارند. انتخاب و حرکت در مسیر درست از مواردی است که اهمیت بسیار زیادی دارد.

فعالیت در رسانه و هدف قرار دادن مخاطب و مصرف کننده صحیح از مواردی است که در دیجیتال مارکتینگ اهمیت بسیار زیادی دارد. زفره مدیا با چندین سال فعالیت در فضای آنلاین و پروژه‌های موفق، در پیدا کردن رسانه و مخاطب همواره همراه کسب‌وکارها است و آنها را به سوی موفقیت هدایت می‌کند.

کسب و کار ما نیاز به بازاریابی دارد؟

هر لحظه که می‌گذرد به تعداد فروشگاه‌های اینترنتی اضافه می‌شود. این یعنی اگر وبسایت فروشگاهی شما ویژگی منحصر به فردی نداشته باشد، همواره باید نگران از دست دادن مشتریان خود باشید؛ پس تا وقتی که تجارت‌تان از دید مشتریان با سایر کسب‌وکارها تفاوتی نداشته باشد، شما صرفا مهره‌ای هستید که هر لحظه امکان جایگزینی آن وجود دارد.

خبر خوب اینکه، این مشکل راه‌حل‌هایی دارد. یکی از آن‌ها دیجیتال مارکتینگ است. بگذارید با یک مثال، روشن کنیم که بازاریابی چگونه در افزایش نرخ سودآوری تجارت شما سهیم است.

بارها برای‌تان اتفاق افتاده که در یخچال خود را باز کنید و با آن که گرسنه نیستید، شروع به خوردن غذای توی یخچال کنید. اصولا شما چیزی را که می‌بینید، احتیاج دارید. به همین راحتی! این ویژگی انسان مبنای منطق تبلیغات در علم بازاریابی است.

در واقع هرچه بیش‌تر دیده شوید، کالای‌تان ضروری‌تر به نظر می‌رسد. برای این‌ کار شما باید بازاریابی وسیعی داشته باشید. به این معنا که بازار را بشناسید و آن را مدیریت کنید تا بتوانید همیشه در دیدرس مشتری قرار بگیرید.

تبلیغات در بازاریابی سنتی با استفاده از تلویزیون، بیلبوردها، رادیو و تراکت‌های تبلیغاتی انجام می‌شد که بعضا کارهای پرهزینه‌ای محسوب می‌شوند. به لطف فضای مجازی تمام این هزینه‌ها به شدت کاهش پیدا کرده است. اما صاحبان کسب‌وکار با چالش بزرگتری روبه‌رو شدند.

حالا که دیگر فضای کسب‌وکار مانند قبل نیست چطور باید بازاریابی و تبلیغات انجام داد؟

جواب شما در شاخه‌ای از علم بازاریابی به اسم «دیجیتال مارکتینگ» یا «بازاریابی دیجیتال» است. در این بخش، همه‌ی ابزارهای دیجیتال از قبیل موبایل، تبلت وغیره تا راه‌های ارتباطی مختلف مثل ایمیل، پیامک و حتی اپلیکیشن‌های گوناگون مانند اینستاگرام و توییتر به کار گرفته می‌شوند تا محصول و خدمت شما هرچه بیشتر تبلیغ شود و به تبع آن بازدید بالاتری داشته باشد.

لازم به ذکر است که موارد بالا تنها بخشی از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ است. در ادامه قصد داریم شما را بیش‌تر با دنیای عظیم بازاریابی دیجیتال و ابزارهای آن آشنا کنیم.

اینفلوئنسر مارکتینگ

این نوع بازاریابی به کمک افرادی انجام می‌گیرد که در فضای مجازی دنبال‌کنندگان فراوانی دارند و به این ترتیب انجام می‌شود که شما در ازای مبلغ توافق شده بین طرفین، تبلیغ محصول خود را به این افراد می‌سپارید.

بازاریابی از طریق محتوا

این نوع بازاریابی نیازمند داشتن وبسایت ویا رسانه اختصاصی است. بعد از معرفی کامل خدمات در این رسانه‌ها، تبلیغات کالا و خدمات باید از طریق راه‌های ارتباطی مثل ایمیل، پیام کوتاه، سئو (بهینه سازی برای موتورهای جستجو) و هم‌چنین برگزاری وبینار و حتی استفاده از پادکست انجام می‌شود.

بازاریابی شبکه های اجتماعی

وقتی که تبلیغ کالا یا خدمات شما در شبکه های اجتماعی دیده شود، برند شما هرچه بیش‌تر شناخته شده و بستر اعتماد مشتریان به شما فراهم می‌شود.

این نوع مارکتینگ متداول‌ترین نوع از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ است.

بازاریابی به کمک وبسایت

یکی از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ طراحی یک فروشگاه اینترنتی است که در آن ارائه‌ی محصول به بهترین شکل صورت گفته باشد. هم‌چنین سرعت بالای وبسایت، زیبایی بصری و رسپانسیو بودن ـ‌به این معنا که محتوای داخل وبسایت شما، طوری چیده شده باشد که متناسب با صفحه‌ی گوشی‌ها و تبلت‌ها باشد‌ـ می‌تواند شما را در داشتن یک فروشگاه اینترنتی پربازدید کمک کند.

خدمات دیجیتال مارکتینگ زفره مدیا

دنیای دیجیتال مارکتینگ، پر است از ترفندهای متفاوت برای تبلیغ هر چه بیش‌تر کالا و خدمات شما. در این دنیا، تعامل و راه ارتباطی فراوان است و این یعنی در دیدرس هرچه بیش‌تر عموم بودن. هم‌چنین شما همواره می‌توانید اطلاعات مربوط به تجارت خود را به روز یا تغییر دهید.

در این بین، موفقیت شما بستگی دارد به این که هر کدام از این ترفند‌ها را در چه زمانی و چگونه انجام می‌دهید تا در دید عموم کالای‌تان متمایز دیده شود. این کار نیاز به علم و تجربه‌ی بالایی دارد؛ به همین علت در این راه داشتن مشاورانی خبره می‌تواند شما را از رقبای‌تان جلو بیندازد.

ما در شرکت زفره مدیا با تکیه بر علم دیجیتال مارکتینگ، بازار دیجیتال را شناسایی می‌کنیم و لذا متناسب با موقعیت، خدمات دیجیتال مارکتینگ مناسب ارائه می‌دهیم و این‌طور می‌توانیم در این راه به کسب‌وکار شما کمک کنیم.

گروه زفره مدیا با داشتن گروهی خلاق و با تجربه‌ می‌تواند کالای شما را با تبلیغاتی متفاوت به مشتریان‌تان بشناساند و با استفاده از ابزارهای بازاریابی دیجیتال، شما را همواره در دید کاربران قرار دهد.

تهران، جردن، نبش کوچه طاهری، برج مشکی، طبقه 8