تبلیغات در گوگل

با تبلیغات گوگل، هنگامی که مشتریان در جستجوی بیزینس‌هایی مانند شما در گوگل هستند، در معرض دید قرار می‌گیرید. به صورت هوشمند (انتخاب دستگاه مورد نظر، زمان و کپی‌رایت مناسب) و بر اساس نتایج پول پرداخت کنید..

مشاهده بیشتر

گوگل ادز چیست و چرا مهم است؟

گوگل ادز یک پلت فرم تبلیغاتی پولی است که تحت یک کانال بازاریابی به نام پرداخت به ازای کلیک (PPC) قرار می گیرد، جایی که شما (تبلیغ کننده) به ازای هر کلیک یا هر نمایش (CPM) روی یک تبلیغ پرداخت می کنید. گوگل ادز یک راه موثر برای هدایت ترافیک باکیفیت و مشتری به سایت است. با گوگل ادز می‌توان ترافیک سایت را بالا برد، لید جمع کرد و بازدید کنندگان بیشتری به فروشگاه آورد. گوگل ادز به شما امکان تبلیغات هوشمند به موقع(موبایل و دسکتاپ) در بین مخاطبان هدف را می‌دهد. این به این معنی است که مشتری ایده‌آل شما از طریع سرچ به محصول و خدمات دسترسی پیدا می‌کند.

مشاوره راه‌اندازی کمپین

کارشناسان زفره پیش از راه اندازی کمپین درباره تمامی موارد مورد نیاز از جمله میزان شارژ، کلمات کلیدی، زمان مناسب تبلیغات و ... مشاوره خواهند داد و کارفرما را نسبت مراحل تبلیغات گوگل آگاه می‌سازند.

گزارش لحظه‌ای کمپین

در پایان هر روز گزارش عملکرد برای کارفرما ارسال می‌شود. و از گزارش‌ها برای بهبود ادامه کمپین استفاده می‌شود.

مدیریت کمپین تبلیغات

کارشناسان فنی زفره مدیا پس از اجرا شدن کمپین، اقدام به مدیریت و بهینه‌سازی کمپین می‌کنند و میزان ارز مصرفی در روز را کاهش می‌دهند.

گوگل ادز چطور کار می کند

گوگل ادز آگهی شما را در زمانی که مردم خدمات و محصولات را نیاز دارند نمایش می‌دهد. با استفاده از فناوری هوشمند، گوگل ادز به مشتریان بالقوه کمک می کند تا تبلیغات شما را درست در لحظه ای که آماده انجام اقدام هستند، ببینند.

اولین قدم مشخص کردن هدف کمپین است، مانند جذب بازدیدکنندگان بیشتر به وب سایت یا تماس های تلفنی بیشتر با کسب و کارتان. در مرحله بعد، بهینه سازی کمپین را انتخاب کنید و تبلیغات خود را بهینه کنید. در نهایت تبلیغ را راه‌ندازی کنید و سقف بودجه تعریف کنید. هنگامی که تبلیغ شما تأیید شد، می توان هر زمان که کاربران در منطقه هدف شما محصول یا خدمات شما را جستجو کند، تبلیغ را ببیند. میزان کم شدن شارژ حساب شما بستگی میزان کلیک دارد (با هر کلیک از شارژ شما کسر می‌شود).

سوالات پر تکرار

هزینه تبلیغات گوگل با توجه به بودجه شما تعیین می‌شود. تنظیمات ادز به شما امکان کنترل کامل بودجه را میدهد. هزینه هر کلیک ادز می‌تواند بر اساس عوامل مختلف، متفاوت باشد.

کمپین های هوشمند یک راه حل برای کمک به کسب و کارهای است تا محصولات و خدمات خود را به صورت آنلاین تبلیغ کنند. کمپین های هوشمند به تبلیغ کنندگان این امکان را می دهد تا اهداف تجاری خود و جایی که می خواهند تبلیغ کنند را انتخاب کنند. پس از گذشت مدتی کمپین ها به صورت اتوماتیک به واسطه ماشین لرنینگ بهینه می‌شوند.

سه نوع کمپین تبلیغاتی گوگل رایج عبارتند از: کمپین‌های جستجو - معمولاً به صورت متنی، این تبلیغات می‌توانند در صفحات نتایج جستجوی گوگل نشان داده شوند تا وقتی کسی محصول یا خدماتی را جستجو می‌کند تبلیغ شما را ببیند. نمایش کمپین ها - معمولاً به شکل تصویر، این تبلیغات در وب سایت ها یا برنامه هایی که مشتریان شما بازدید می کنند ظاهر می شوند کمپین های ویدیویی - معمولاً ویدیوهای 6 یا 15 ثانیه ای، این تبلیغات درست پیش یا در طول محتوای YouTube نشان داده می شوند.

CPC (هزینه به ازای هر کلیک) یا PPC (پرداخت به ازای کلیک) به این معنی است که شما به ازای هر کلیک هزینه پرداخت می‌کنید.

مشاوره تلفنی

برای دریافت مشاوره تلفنی شماره خود را وارد کنید

خطا: فرم تماس پیدا نشد.