طراحی سایت ارزان

با بالا رفتن تعداد کاربران فعال اینترنت در ایران و شروع فعالیت کسب وکارهای ایرانی در این فضا، داشتن سایت یکی از مهم‌ترین قدم‌های شروع کسب‌وکار اینترنتی است. با توجه به نیاز کسب‌وکارها به اینترنت و بالا بودن هزینه طراحی سایت،  زفره مدیا پلن طراحی سایت ارزان خود را به کاربران پیشنهاد می‌دهد.

فروشگاهی ویا شرکتی بودن سایت شما تاثیری در روند کار ندارد، شما می‌توانید با پایین‌ترین قیمت و در کم‌ترین زمان موفقیت خود را در اینترنت شروع کنید.

کسب‌‌وکارها می‌توانند پس از شروع فعالیت با سایت ارزان و رسیدن به درآمد، اقدام به طراحی سایت حرفه‌ای کنند و سایت خود را ارتقاء دهند.

طراحی واکنش‌گرا

تمامی وبسایت‌های ارزان طراحی شده توسط زفره مدیا دارای طراحی واکنش‌گرا می‌باشند و کاربران می‌توانند در دستگاه‌های مختلف مانند تلفن همراه، تبلت و… وبسایت را مشاهده کنند.

هاست و دامین رایگان

هاست و دامین سایت‌های ارزان به صورت رایگان ثبت می‌شوند و امکان ارتقاء هاست با توجه به نیاز فضا و یا پهنای باند وجود دارد.

پشتیبانی

زفره مدیا با داشتن تیم پشتیبانی حرفه‌ای، آماده پشتیبانی از وبسایت‌های طراحی شده است. هر زمان از روز و هفته آماده برطرف کردن مشکلات پیش آمده برای سایت شما هستیم.

چرا طراحی سایت ارزان

اصلی‌ترین عامل در بالا رفتن هزینه طراحی سایت، هزینه طراحی گرافیک و برنامه‌نویسی است. بسیاری از کسب‌کارها در ابتدا نیاز به طراحی سایت اختصاصی ندارند.

در همین جهت ما طراحی سایت ارزان را پیشنهاد می‌دهیم، سایت‌های ارزان توسط سیستم‌های مدیریت محتوا مانند وردپرس طراحی می‌شوند.

کیفیت و عملکرد سایت‌های ارزان تفاوت زیادی با سایت‌های اختصاص ندارد و مانند سایت‌های حرفه‌ای قابلیت سئو شدن و بازاریابی را دارند.

امکانات طراحی سایت ارزان

امنیت بالا

مدیریت صفحه‌ها

تنظیمات حرفه‌ای

امکانات فروشگاهی

ایمیل با نام دامنه

بارگذاری تصویر

ایجاد کد تخفیف

بارگذاری ویدئو

زمانبندی انتشار

مدیریت کاربران

انتشار آدرس و لوکیشن

طراحی واکنش‌گرا

طراحی سایت ارزان با وردپرس

سیستم مدیریت محتوای وردپرس بهترین گزینه برای طراحی سایت‌های ارزان است. داشتن هزاران افزونه و پوسته یکی از دلایل این انتخاب است.

راه‌اندازی و نگهداری فروشگاه اینترنتی با وردپرس بسیار آسان است و امکاناتی مانند مدیریت محصولات و صفحه‌ها، اتصال به درگاه و مدیریت سفارشات را دارد.

داشتن صفحه‌ساز حرفه‌ای از دیگر امکانات وردپرس است که بدون نیاز به دانش برنامه‌نویسی می‌توانید صفحه‌های سایت خود را ویرایش کنید.

امنیت و سرعت سایت‌های وردپرسی از مسائلی است که همیشه مورد تردید قرار می‌گیرد، نیاز به نگرانی نیست زفره مدیا با انجام تنظیمات حرفه‌ای و پشتیبانی نگرانی شما را برطرف می‌کند.

سوالات متداول طراحی سایت ارزان

تعدادی طرح مناسب با نوع فعالیت شما برای شما ارسال می‌شود و طرح از بین این گزینه‌ها توسط شما انتخاب می‌شود.

برای ویرایش وبسایت خود نیاز به هیچ دانشی ندارید و با دیدن آموزش می‌توانید محصولات و صفحه‌های وبسایت فروشگاهی/شرکتی خود را ویرایش کنید.

زفره مدیا با داشتن سرویس هاستینگ، نیاز شما به شرکت ثالث را از بین برده است.

هاست وبسایت طراحی شده با داشتن فضای کافی و پهنای باند نامحدود برای راه‌اندازی انواع وبسایت شرکتی و فروشگاهی مناسب است.

دامنه رایگان با پسوند ir و com به نام شما ثبت می‌شود و مالکیت کامل دارید.

سایت‌های ارزان پس از 7 روز کاری تحویل داده می‌شوند و در زمان آماده بهره‌برداری هستند.

خیر. سایت ارزان به دلیل استفاده از سیستم مدیریت محتوا و پوسته آماده، ارزان است و قابلیت‌های لازم برای سئو و بازاریابی را دارد.

از نظر امنیت نقصی ندارد و سرعت بالایی دارد.

پس از آماده شدن سایت و تحویل سایت به شما آموزش مدیریت صفحه‌ها و محصولات برای شما ارسال می‌شود 

بله متصل می‌شود.

پس از طراحی سایت فروشگاهی برای شما، درگاه برای سایت شما گرفته می‌شود و به سایت شما متصل می‌شود.

بله. پس از به اتمام رسیدن فرایند طراحی و تحویل سایت به شما، راهنمایی‌ لازم برای دریافت اینماد به شما داده می‌شود.

نمونه های طراحی سایت ارزان