زفره مدیا
زفره مدیا

فروشگاه اینترنتی

با توجه به همه‌گیر شدن اینترنت و فعالیت کاربران در آن وقت این شده است که فعالیت خود را از روش سنتی به اینترنت منتقل کنید. فروشگاه اینترنتی روشی آسان و امن برای فروش خدمات و محصولات در فضای اینترنت است.

زفره مدیا همواره با درک نیازهای کسب و کارها و مشتریان توانسته است فروشگاه های اینترنتی منحصر به فرد خلق کند و به داد کسب و کارهایی که از بین می‌روند برسد و آنها را احیا کند.

چرا فروشگاه اینترنتی؟

برای داشتن یک فروشگاه، سرمایه‌ی هنگفتی لازم است. مخارج شما، تازه با خرید مکانی برای دایر کردن فروشگاه‌تان شروع می‌شود. در این بین کافیست که قصد داشته باشید فروشگاه‌تان یک سر و گردن از سایر فروشگاه‌های شهر بالاتر باشد. آن‌وقت است که خودتان را روبه‌روی کوه عظیمی از هزینه‌ی طراحی دکوراسیون داخلی، رنگ‌آمیزی دیوارها و خرید دوربین‌های مداربسته و سایر تجهیزات امنیتی خواهید دید. این هزینه‌ها شما را می‌ترساند و تصمیم‌تان را برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار جدید سست می‌کند. ممکن است با خود فکر کنید « اینکه مشکلی نیست، بخشی از هزینه‌ها طی کار فروشگاه تامین و پرداخت می‌شود.» فکر خوبی است اما باید بدانید صاحبان تجارت زیادی با همین امید بی گدار به آب زدند و خیلی زود ورشکست شدند. همه‌ی تجارت‌ها برای سر زبان افتادن به مدتی فعالیت احتیاج دارند. ممکن است یک ماهه باشد یا چندین ساله. حال اگر مدتی که کسب‌وکار شما لازم دارد تا به سودی معقول برسد ـ‌مثلا 5 سال‌ـ آن‌وقت است که تمام تلاش‌هایتان بی‌فایده بوده است و شما هم به گروه عظیم ورشکستگان راه پیدا خواهید کرد. به هر حال در دنیای اقتصاد، باید همیشه انتظار بدترین اتفاق ممکن را داشت. پس برای افزایش احتمال موفقیت‌تان باید حتی‌الامکان هزینه‌ها را کاهش دهید. در این زمینه، گروه زفره مدیا برای شما پیشنهاد ویژه‌ای دارد.

با توسعه‌ی شبکه‌ی اینترنت و به تبع آن تغییر سبک زندگی مشتریان، طراحی فروشگاه اینترنتی برای هر تجارتی جزو اولویت‌های اول هر کسب‌وکار موفق است. زیرا با طراحی فروشگاه اینترنتی، نه تنها سرمایه‌ی اولیه برای راه‌اندازی تجارت‌تان به حداقل می‌‍رسد بلکه کالا‌ی‌تان به بیشترین مقدار ممکن در دیدرس عموم قرار می‌گیرد. یعنی با هزینه‌ای ناچیز دربرابر شرایطی که در پیش شرح داده شد، می‌توانید خیلی بیش‌تر مشتری داشته باشید و این یعنی فروش بیشتر. داشتن یک فروشگاه اینترنتی اختصاصی به شما کمک می‌کند تا در ابتدای راه، متحمل هزینه‌های گزاف نشوید و در عین حال یک سکوی پرتاب برای تجارت نوپای شما خواهد بود.

webs

فروشگاه اینترنتی اختصاصی

شاید این سوال به ذهن شما خطور کند که آیا طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی فقط برای کسب‌وکارهای نوپا ضروری است؟ جواب این سوال قطعا خیر است. هر کسب‌وکاری، موفقیت خود را در مدت زمانی می‌بیند که در اوج کار خود است. به عبارتی چگونگی حفظ نقطه‌ی اوج در یک تجارت، همواره صاحب آن را به چالش کشیده است. یکی از فاکتورهای مهم برای رسیدن به این هدف این است که همواره خدمات‌رسانی به مشتریان را ادامه‌ بدهید. به این معنا که اگر مشتری در مکانی دور از شما قرار داشت بتواند محصول مورد نظر خود را از شما خریداری کند. یا حتی زمان نتواند فروش شما را محدود نکند. با داشتن وبسایت فروشگاهی، خدمات‌رسانی شما به مشتری همیشگی است و حتی زمان و مکان نمی‌تواند مانع این کار شود. این یعنی نقطه اوج شما قرار است طولانی‌تر باشد.

چرا زفره مدیا

سپردن طراحی فروشگاه اینترنتی به گروه زفره مدیا به این معناست که جای پای تجارت خود را در فضای مجازی محکم کرده‌اید. این حرف صرفا یک شعار نیست.

تاریخ زفره مدیا پر است از نمونه‌های طراحی سایت فروشگاهی موفق که نشان می‌دهد این گروه کاملا با سازوکار یک طراحی وبسایت فروشگاهی پربازدید آشنایی دارد و می‌داند چطور فضایی طراحی کند که هم نیاز شما را به عنوان صاحب کسب‌وکار و هم علایق کاربران در نظر گرفته شود.

البته این کار معجزه نیست بلکه حاصل گردهمایی یک گروه خبره در کار طراحی فروشگاه اینترنتی است. لازم است بدانید این شرکت خدمات خود را تا زمانی که تجارت شما برپاست ادامه می‌دهد. یعنی زفره مدیا در هر حال در کنار شماست.

از طرفی این گروه یقین دارد هیچ‌ کار انسانی بی‌نقص نخواهد بود برای همین تیم پشتیبانی از سایت، همواره برای برطرف کردن این نقایص آماده به کار هستند. گروه زفره مدیا برای موفقیت کسب‌وکار شما، از هیچ کاری در حوزه‌ی مسئولیت خودش مضایقه نمی‌کند و می‌توانید این گروه را به عنوان حامی همیشگی تجارت خود بدانید.

تفاوت فروشگاه اینترنتی با سایت شرکتی

تفاوت اصلی در هسته و هدف تاسیس این دو نوع وبسایت است. در سایت‌های شرکتی خدمات و محصولات صرفا معرفی می‌شوند و در سوی دیگر فروشگاه اینترنتی به مصرف کنندگان اجازه خرید محصولات و خدمات را به صورت مستقیم می‌دهد.

امکاناتی مانند اتصال به درگاه پرداخت و اتوماسیون خرید اینترنتی از ویژگی‌ فروشگاه‌های اینترنتی است.

تهران، خیابان شریعتی، کوچه ذکایی، پلاک 20، واحد 3