02141256485

خدمات سئو زفره مدیا

در طول این سال ها، رویکرد ما به سئو در کنار هر به روزرسانی الگوریتم و تغییر مطابقت پیدا کرده است. با استفاده از تکنیک‌های نوین، تحقیقات کلمات کلیدی، و تیمی که باعث می‌شود ترندهای سئو را دنبال کنیم، ما توانسته‌ایم به طور مداوم خدمات سئو حرفه‌ای خود را توسعه دهیم و برای بهبود رتبه کسب‌وکارها در موتورهای جستجو راه‌حل‌های هوشمندانه‌ای ارائه دهیم. زفره مدیا مجموعه کاملی از خدمات سئو را به صورت یکپارچه برای دستیابی به بازدید و درآمد ارائه می‌کند. افزون بر این، ما خدماتی متناسب با نیازهای کارفرما، مانند مدیریت جامع فرایندهای سئو، مشاوره سئو و تحقیق کلمه کلیدی ارائه می‌کنیم. پروژه‌های سئو زفره توسط اتوماسیون طراحی شده توسط مجموعه مدیریت می‌شوند.

سئو چیست و چه اهمیتی دارد؟

سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یکی از کانال‌های بازاریابی برای وبسایت‌ها است. به زبان ساده، محصولات و خدمات شما در گوگل در معرض دید مشتریان قرار می‌گیرد. یکی از اصلی‌ترین دلایل نیاز کسب‌وکارها به سئو بالا رفتن ترافیک وبسایت و دیده شدن توسط مشتریان بالقوه است. بالا رفتن اعتبار کسب‌وکار از مزیت‌هایی است که با سئو بدست می‌آید. به زبان ساده می‌توان سئو را بدست رتبه در گوگل، بالا رفتن ترافیک سایت و بدست آوردن مشتری واقعی دانست.

مراحل انجام کار

۱

نیازسنجی

در مرحله نخست کلمات درخواستی و حوزه کاری کارفرما بررسی می‌شود. کلمات کلیدی نهایی آماده و استراتژی سئو تدوین می‌شود.

 • بررسی کسب‌وکار
 • تحقیق کلمات کلیدی
 • تدوین استراتژی سئو
۲

پردازش

موارد تکنیکال سایت بهبود داده می‌شوند و تولید محتوا بر اساس استراتژی شروع می‌شود؛ پس از گذشت مدتی موارد سئو خارجی و اپدیت محتوا انجام می‌شود.

 • بررسی تکنیکال
 • تولید محتوا
 • سئو خارجی
۳

تحویل

پروژه بر اساس موارد خواسته شده کارفرما تحویل می‌شود و در صورت تمایل کارفرما پروژه وارد مرحله جدیدی می‌شود.

 • تحویل پروژه
 • بررسی مجدد فرصت‌های جدید

مدت زمان انجام پروژه‌های سئو

سئو یک ابزار بازاریابی دیجیتال است که در طولانی مدت نتیجه می‌دهد و به نوعی سرمایه‌گذاری بلندمدت است. زمان انجام شدن پروژه‌های سئو بستگی به سختی کلمات کلیدی و حوزه کسب‌وکار دارد. به نتیجه رسیدن پروژه‌های سئو معمولا ۶ الی ۱۲ ماه طول خواهد کشید. با این حال در مدت انجام پروژه مقیاس کوچکی از نتایج را مشاهده خواهید کرد. علت طولانی بودن سئو، رشد سایت در بلند مدت است. مورد دیگری که در بحث زمان مطرح می‌شود سابقه سایت است، اگر وبسایت سابقه خوبی داشته باشد در زمان کوتاه‌تر به نتیجه می‌رسد.

مشاوره سئو

اگر قصد بازاریابی موتورهای جستجو را دارید دو انتخاب پیش روی شماست. برون سپاری پروژه به یک آژانس دیجیتال مارکتینگ ویا استفاده از مشاوره سئو انتخاب این موضوع بستگی به کسب‌وکار شما دارد. مشاوران سئو مسئول برنامه ریزی، اجرا و مدیریت استراتژی کلی سئو شرکت‌ها هستند. آنها معمولا طیف گسترده ای از وظایف مانند تجزیه و تحلیل سایت، برنامه ریزی استراتژی محتوا، ساخت لینک و تدوین استراتژی کلمات کلیدی را انجام می‌دهند. سئو پیچیدگی‌های خاص خودش را دارد. به همین دلیل همکاری با یک مشاور سئو برای شرکت‌ها می تواند بسیار مفید باشد. مشاوران به شما درباره چگونگی تاثیر سئو بر کسب‌وکارتان آگاهی و مراحل پیش رفت را شرح می‌دهند. خدمات مشاوره سئو زفره مدیا شامل تدوین و برنامه‌ریزی استراتژی سئو، بررسی کلمات کلیدی، تدوین KPI هوشمند، مانیتور کردن کامل وبسایت، گزارش عملکرد، شناسایی مشکلات و پیشنهاد برای بهبود فرآیند و بهره وری می‌شود.

سوالات پر تکرار

پاسخ دادن به این سوال نیازمند بررسی چندین مورد از سایت شماست، میزان رقابت در صنعت شما، رقبای شما چه کسانی هستند، وضعیت و رتبه‌بندی فعلی شما و …

سئو باعث می‌شود سایت شما در موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشد و در حالت ایده آل افرادی که محصولات و خدمات شما را جستجو می‌کنند و به سایت شما وارد می‌شوند.

رسیدن به رتبه یک بستگی به بازار کار شما و رقبای شما دارد، ما درباره این موضوع تحقیق خواهیم کرد و به شما اطلاع می‌دهیم، رسیدن به رتبه یک چقدر زمان بر خواهد بود و به چه چیزهایی نیاز دارد.

بعد حدود سه ماه فعالیت روی سایت شما، بازدید افزایش پیدا می‌کند اما اثر بخشی واقعی آن پس از شش ماه مشخص می‌شود. البته این زمان‌ها بستگی به عوامل مختلفی مانند رتبه فعلی و مدت زمان راه‌اندازی سایت، دارد.

مشاوره تلفنی

برای دریافت مشاوره تلفنی شماره خود را وارد کنید

  مشاهده

  لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید
  ضبط پیام صوتی

  زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است