سئو (بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو)

چرا سئو اهمیت دارد؟

مشتریان بیشتری میخواهید؟ اگر می‌خواهید به طور طبیعی رشد کنید، سئو برای کسب‌وکار شما بهترین راه است. به زبان ساده‌تر، سئو به معنای رتبه گرفتن در موتورهای جستجو است. هر چه بیشتر در معرض دید قرار بگیرید، مشتریان بیشتری جذب می‌کنید.

 

ما وبسایت کسب‌وکار شما را بررسی می‌کنیم:

 

  • بازار و رقبای شما
  • اهداف مورد انتظار
  • ساختار فعلی سایت

 

درک بهتر کسب‌وکار شما به سئو و تدوین استراتژی کمک زیادی می‌کند و می‌توانیم کلمات کلیدی مناسبی را هدف بگیریم.

seo
seo2

سئو چیست؟

 

احتمالا عبارت سئو را زیاد شنیده باشید، معنی لغوی آن بهینه سازی برای موتورهای جستجو است.

سئو فرایندی است که باعث می‌شود رتبه وبسایت شما در موتورهای جستجو بالاتر برود و ترافیک باکیفیت‌تری را دریافت کنید. ولی شما برای دیده شدن هیچ هزینه‌ای را بابت تبلیغات پرداخت نمی‌کنید.

در عین حال با استراتژی تدوین شده، کلمات کلیدی مورد نظر خودتان را هدف می‌دهید و در نگاه موتورهای جستجو معتبر جلوه خواهید کرد.

سوالات متداول سئو

پاسخ دادن به این سوال نیازمند بررسی چندین مورد از سایت شماست، میزان رقابت در صنعت شما، رقبای شما چه کسانی هستند، وضعیت و رتبه‌بندی فعلی شما و …

سئو باعث می‌شود سایت شما در موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشد و در حالت ایده آل افرادی که محصولات و خدمات شما را جستجو می‌کنند و به سایت شما وارد می‌شوند.

رسیدن به رتبه یک بستگی به بازار کار شما و رقبای شما دارد، ما درباره این موضوع تحقیق خواهیم کرد و به شما اطلاع می‌دهیم، رسیدن به رتبه یک چقدر زمان بر خواهد بود و به چه چیزهایی نیاز دارد.

بعد حدود سه ماه فعالیت روی سایت شما، بازدید افزایش پیدا می‌کند اما اثر بخشی واقعی آن پس از شش ماه مشخص می‌شود. البته این زمان‌ها بستگی به عوامل مختلفی مانند رتبه فعلی و مدت زمان راه‌اندازی سایت، دارد.

پیش از تصمیم‌گیری با مشاوران ما در ارتباط باشید

۰۲۱-۴۱۲۵۶۴۸۵

مشاهده

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است