طراحی سایت باربری

شرکت های حمل و نقل به دلیل بازار بسیار رقابتی نیاز به حضور قوی در اینترنت دارند. شرکت‌های حمل و نقل بسیاری وجود دارند، که انواع بارها با اندازه متفاوت را جابه‌جا میکنند. نیاز به طراحی سایت حمل و نقل حرفه‌ای با توجه به نیاز شما قابل انجام است. با طراحی سایت باربری رضایت مشتری را افزایش و بهره وری خدماتتان را بهبود دهید. با طراحی سایت باربری میتوانید در فضای مجازی، در لینک‌های اول گوگل بدون هیچ محدودیتی دیده شوید و درآمد خود را افزایش دهید. با طراحی سایت حمل و نقل بار میتوانید، به شناخته شدن برند خود بدون هزینه اضافی برای تبلیغات کمک کنید.

نـمونـه کـارهـا

مشـاهده‌ی هـمـه

ویژگی‌های طراحی سایت باربری

کاربر پذیر بودن

امکان بهینه سازی برای موتور جست و جو

پرداخت آنلاین امن

ایجاد اعتبار

صرفه جویی زمان و هزینه

امکان انتشار وبلاگ

پشتیبانی آنلاین

اعتماد مشتریان

تعرفه‌های طراحی سایت باربری

قیمت طرح ها

شروع قیمت از

10 میلیون تومان

شروع قیمت از

25 میلیون تومان

شروع قیمت از

50 میلیون تومان

برای مشاوره

تماس بگیرید

مدیریت و ایجاد خدمات

مدیریت دسته بندی ها

مدیریت ویژگی های خدمات

مدیریت تصاویر

مدیریت تگ ها

مدیریت توضیحات

تعریف دسته بندی ها به صورت درختی

زوم روی تصویر کالا با حرکت موس

درگاه های پرداخت اینترنتی اختصاصی

ایجاد و مدیریت کد تخفیف معمولی

ایجاد و مدیریت کد تخفیف هوشمند

صفحه اختصاصی برای دسته بندی ها

ایجاد سایت مپ داینامیک

قابلیت مدیریت SEO

قابلیت ایجاد تگ برای صفحه ها

مدیریت تگ های کنونیکال

وبلاگ (اخبار دسته بندی موضوعی، ...)

امکان استفاده از تصویر، لینک و ویدئو در صفحات

قابلیت ایجاد تگ برای صفحه ها

قابلیت تماس از طریق واتساپ

منو خدمات

صفحه قیمت و هزینه های خدمات

ریسپانسیو بودن سایت

امکان پیگیری وضعیت بار توسط هریک از مشتریان سایت

امکان ثبت در خواست اینترنتی

قابلیت درج نقشه گوگل برای نمایش دقیق آدرس موسسه حمل و نقل

قابلیت برنامه ریزی برای تمام ماشین ها

انواع فرم ثبت سفارش

امکان مدیریت مشتریان

پشتيبانی فنی و امنیت سایت

مزایا‌ی طراحی سایت باربری

امکان ثبت درخواست آنلاین

با طراحی سایت باربری، میتوانید با قابلیت ثبت درخواست آنلاین در زمان خود و مشتریان صرفه جویی کنید. همینطور، کار شماهم راحت تر می‌شود؛ میتوانید گزارشی از تمام درخواست ها را در فایل اکسل به صورت خودکار داشته باشید؛ این کار باعث میشود عملکرد شما بالاتر برود و کار را برای خودتان و مشتریان آسان‌تر کنید.

ردیابی محصولات

برای فرستنده و گیرنده بار اطلاع از وضعیت ارسال بار مانند موقعیت مکانی و … بسیار مهم است. یکی از ویژگی های طراحی سایت باربری، ردیابی سریع مرسوله است. تنها کاری که مشتری باید انجام دهد این است که شناسه بسته را در قسمت ردیابی وارد کرده و مکان دقیق آن را مشاهده کند. این ویژگی علاوه بر ایجاد حس اعتماد و راحتی، می تواند خطرات تاخیر و یا اشتباهات تصادفی را کاهش دهد و باعث بالا رفتن اعتبار شما بین سایت های حمل و نقل می‌شود.

صرفه جویی در زمان و هزینه

یکی از دغدغه های اصلی شرکت‌های حمل و نقل تحویل به موقع مرسوله و محاسبه هزینه آن است. بنابراین، با توجه به بهترین شیوه های طراحی سایت باربری، وب سایت شما، مشتریان را در مورد زمان تحویل تخمینی آگاه می‌کند تا بدانند چه زمانی مرسوله به دستشان برسد. و هزینه های حمل و نقل، بر اساس وزن، مسافت، شهر و سایر عواملی که در کسب و کار حمل و نقل خود استفاده می کنید را میتوانید به صورت خودکار محاسبه کنید. با طراحی سایت حمل و نقل بار میتوانید عملکرد خود را بسیار آسان‌تر و ساده‌تر کنید.

پرداخت آنلاین امن

مشتریان می‌توانند مستقیماً در وب سایت شما هزینه خدمات حمل و نقل را پرداخت کنند و از جابجا شدن وجه نقد جلوگیری کنید. خدمات الکترونیک به پیشرفت صنعت حمل و نقل کمک می کند. بنابراین یکی از بهترین ایده های طراحی سایت حمل و نقل بار، ارائه یک درگاه پرداخت امن است. برای جذب مشتریان بیشتر، می توانید چندین گزینه پرداخت ارائه دهید تا مشتریان بتوانند بر اساس ترجیحات خود انتخاب کنند.

پشتیبانی آنلاین

علاوه بر ردیابی مرسوله، همیشه باید فرصتی برای صحبت با یک پشتیبان وجود داشته باشد؛ پشتیبان میتواند مشکل مشتریان را حل کند و یا سؤالات مشتریان در زمینه‌های فرآیند حمل، اسناد یا مشخصات تحویل را پاسخ دهد. چت های آنلاین و فرم های تماس یک امر حیاتی برای طراحی سایت باربری هستند.

اعتماد مشتریان

مشتریان باید بدانند که می توانند حمل و نقل خود را به شخصی قابل اعتماد بسپارند. به همین دلیل است که رضایت مشتریان، ستاره ها، جوایز، گواهینامه ها که محبوبیت شما را افزایش می دهند باید در صفحه اصلی وب سایت شرکت حمل و نقل شما قرار داده شوند. با طراحی سایت باربری اعتماد مشتریان را جلب کنید.

ریسپانسیو

طراحی سایت باربری با سازگاری کامل با موبایل بسیار مهم است. صفحات سایت شما را می توان به راحتی از هر دستگاهی مشاهده کرد و استفاده کرد. دکمه‌ها، فرم‌ها، ویژگی‌های ردیابی مرسوله. همه چیز باید در موقعیت مناسبی قرار داشته باشد. همچنین می توانید برای شرکت حمل و نقل خود یک اپلیکیشن موبایل تحت وب ایجاد کنید.

کاربر پذیر بودن

اگر میخواهید شرکت حمل و نقل انتخابی در منطقه خود یا در سراسر جهان باشید، بسیار مهم است که سایت را برای همه کاربران طراحی کنید. برای کاربرانی که با سفارش آنلاین آشنایی ندارند یا به ندرت از خدمات اینترنتی استفاده می کنند، انجام مراحل مورد نیاز می تواند بسیار سخت باشد. کارشناسان مجرب طراحی UX و UI زفره مدیا، رابط کاربری ساده و سایر ویژگی‌هایی که یک سایت باربری نیاز دارد را لحاظ می‌کنند.

میخـواهـم یـک پـروژه جدیـد شـروع کنـم

سـلام زَفــره!