خدمات، راهکارها و

     فراینـد کـاری در زَفــره‌

1. خـدمات زَفــره

خدمات

01

تجربه دیجیتال

با خدمات DX می‌توانیم تجربه مشتری را در کانال‌های مختلف مانند وب‌سایت‌ها، برنامه‎‌های تلفن همراه، رسانه‌های اجتماعی و خدمات مشتری بهبود داده و با ارائه تجربیات دیجیتال استثنایی مشتریان جدید جذب کنیم، و فروش را افزایش دهیم.

طراحی هویت بصری

طراحی هویت بصری گام اصلی موفقیت و رشد هر برندی است. در صورتی که هویت بصری بطور اصولی طراحی شود شخصیتی قدرتمند و قابل اعتماد از کسب و کارتان نشان می دهد. شخصیتی که ماندگاری، محبوبیت و توسعه برند را به ارمغان می آورد. از طرفی هویت بصری لازمه ی شروع هر برند یا کسب و کاری است.

توسعه

با دریافت خدمات توسعه وبسایت می‌توانید بجای استخدام چندین متخصص در حوزه‌های مختلف(گرافیست، برنامه‌نویس، متخصص سئو و ...) با هزینه کمتری از خدمات دپارتمان‌های مختلف زفره‌مدیا بهرمند شوید.

طراحی سایت خلاق

هر کسب و کاری برای حضوری قدرتمند در فضای آنلاین، نیازمند سایتی با طراحی متناسب با حوزه خود می‌باشد، طراحی خلاق می‌تواند بصورت ویژه حضور شما را در فضای آنلاین متمایز از رقبا سازد.

توسعه نرم‌افزار

امروزه بسياری از سازمان‌ها برای رفع نیازهای خود در اقدام به خرید نرم‌افزارهای آماده از شرکت‌های تولید نرم‌افزار می‌کنند؛ در عين حال، در اکثر اوقات هزینه و امکانات نرم‌افزار خریداری‌شده بسیار بیشتر از نیاز سازمان می‌باشد و معمولا نیازهای سازمان با راه حل‌های ساده و کم هزینه‌تر قابل رفع می‌باشد.

سئو

تنها داشتن سایت کافی نیست! برای حضوری موثر در فضای آنلاین باید با استراتژی مناسب در نتایج اول موتورهای جستجو نیز حضور داشت، خدمات سئو در زفره‌مدیا بعد از بررسی کارشناسان با ارائه تضمین ایجاد نتیجه مورد نظر، ارائه می‌شود.

2. فرایـند کاری

فرایند کاری

02

1. نیازسنجی

هر کسب‌وکاری نیازمندی خاص خود را برای ورود به فضای آنلاین دارد، در این مرحله با برگزاری جلسات، نیازسنجی دقیق انجام می‌شود و آشنایی و تسلط نسبی به کسب‌وکار مشتری و شناسایی رقبا به انجام می‌رسد و هدف‌گذاری نیز انجام می‌شود.

2. ارائه راهکار

در این مرحله با توجه به برآیند جلسات برگزار شده در مرحله‌ی قبل، نقشه راه متناسب با رفع نیازهای موجود و رسیدن به هدف مدنظر تهیه و تنظیم می‌شود و شرح مراحل اجرا و زمان‌بندی پروژه اعلام می‌گردد.

3. طراحی گرافیک

اولین مرحله‌ی اجرایی و یکی از مهم‌ترین بخش‌های موجود در فرایند، طراحی گرافیکی صفحات می‌باشد، در این مرحله تمامی صفحات پروژه و صفحات ادمین طراحی و به تایید کارفرما رسانیده می‌شود؛ مهمترین موضوع در این بخش ایجاد خلاقیت در طراحی صفحات می‌باشد تا وجه تمایز بین رقبا ایجاد شود.

4. کدنویسی

در این مرحله تمام صفحات طراحی شده کدنویسی می‌شوند و تمام موشن‌های ذکر شده در مرحله قبل به اجرا درآمده و به تایید کارفرما می‌رسد و در ادامه داینامیک‌سازی صفحات به اجرا می‌رسد.

5. تست و ارزیابی

در این مرحله کل پروژه و امکانات آن توسط کارشناسان ما مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و در صورت لزوم واحد برنامه‌نویسی اصلاحات لازم را به انجام می‌رساند.

6. تحویل پروژه

در این مرحله طی یک جلسه حضوری، آموزش کار با پنل به نماینده کارفرما ارائه می‌شود سپس انتقال سایت بروی دامنه اصلی انجام شده و سند گارانتی محصول به مدت یکسال تقدیم کارفرما می‌گردد.

7. ارائه راهکارهای مارکتینگ

تنها داشتن سایت باعث موفقیت در مارکت آنلاین نمی‌شود و باید با انجام روش‌های مارکتینگ مراجعین سایت را افزایش دهیم، در این مرحله با توجه به حوزه فعالیت کارفرما راهکارهای مارکتینگ ارائه می‌شود هدف‌گذاری مارکتنیگی انجام می‌شود.

03

سوالات متداول

میخـواهـم یـک پـروژه جدیـد شـروع کنـم

سـلام زَفــره!