02141256485

زفره مدیا تلاقی هنر و تکنولوژی

زفره‌مدیا از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را در مارکت ایران و انگلیس با تمرکز بر طراحی و پیاده‌سازی گرافیک بسیار سطح بالا در صفحات وب شروع کرد و استاندارد‌های جدیدی در مارکت وب ایران بوجود آورد، همچنین زفره‌مدیا با توجه به تمرکز و علاقه‌ی ویژه‌ای که در پیاده‌سازی طراحی‌های خاص و ویژه داشت موفق شد بعنوان اولین شرکت ایرانی جایزه جهانی AWWWARDS را دریافت کند. امروز بعد از گذشت ۱۴ سال ما در زفره‌مدیا با گسترش دامنه خدمات خود توانسته‌ایم بیش از ۶۳۰ پروژه موفق در زمینه‌های طراحی وبسایت، فروشگاه اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ به ثبت برسانیم که در این بین افتخار همکاری با مگاموتور سایپا، مالیبل سایپا، بانک صادرات ، بانک انصار، لنت پارس، وب‌پوش، داروسازی کوثر، آسان موتور، گلدستون، هولدینگ رازی و معمار بزرگ آقای فرزاد دلیری و … را داشته ایم.

چرا زفره مدیا...

نظم...! منظم بودن و مسئولیت پذیر بودن از علل ماندگاری و پیشرو بودن زفره‌مدیا است. زفره‌مدیا در طول مدت زمان فعالیت خود همواره بر ایجاد همکاری با شرایط برد برد متمرکز بوده، ما در زفره‌مدیا تمام نیازهای کسب‌وکارِ شما را برای حضور موثر در فضای آنلاین فراهم می‌کنیم.

داستان برند..

مهندس رضا موحدی از کارآفرینان نام آشنای کشور، موسس اپ استور(آیفون) سیب ایرانی ، استارت‌اپ رژیم سلامت بروکلی، نویسنده کتاب راز‌های کارآفرینی منتشر شده در آمازون؛ در سال ۱۳۸۷ با ثبت برند زفره‌مدیا فعالیت خود را مارکت وب شروع کرد، زفره‌مدیا به مرور با انجام پروژه‌های موفق به یک برند خاص و معتبر تبدیل شد و نام زفره‌مدیا مترادف با ایجاد وبسایت های خاص گردید، در پنج سال گذشته زفره‌مدیا با ایجاد فروشگاههای اینترنتی موفق با قابلیت مدیریت بیش از ۳۰۰ هزار محصول و سرعت بارگزاری بالا مانند جی بوک ، وب پوش ، سالیان و... از شرکت های پیشرو در پیاده سازی فروشگاه های اینترنتی نیز گردید و هم اکنون با ارائه پشتیبانی ۲۴ ساعته، سعی در ارائه هرچه بهتر خدمات خود به فروشگاه‌های اینترنتی را دارد.

ماموریت زفره مدیا

  • توانمند‌سازی کسب‌وکارها برای رشد و حضور موفق در فضای آنلاین
  • ایجاد تمایز برای مشتریان با طراحی و پیاده‌سازی گرافیک سطح بالا
  • ایجاد همکاری طولانی مدت و برد برد با مشتریان

ارزش‌های زفره مدیا

  • صداقت و احترام به مشتریان
  • مسئولیت‌پذیری در تمام مراحل کار
  • ایجاد رشد و فضای مثبت برای کارکنان

چشم انداز زفره مدیا

  • تبدیل شدن به یک برند جهانی در دنیای طراحی و دیجیتال مارکتینگ
  • ایجاد بیش از ۳۰۰ شغل برای متخصصان ایرانی در سطح بین‌الملل

آیا میخواهید کسب و کار خود را توسعه دهید؟

سالها تجربه در زمینه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ در کنار مسئولیت‌پذیری و بکارگیری نیروهای متخصص مکمل ما در تحقق یک وب سایت کامل و بدون نقص بوده است، همین حالا با ما کارشناسان فروش ما تماس بگیرید...

برخی از مشتریان ما

مشاهده

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است