طراحی سایت بیمه

درحال حاضر با افزایش تعداد شرکت‌های بیمه و استفاده از خدمات آنلاین و بالا رفتن رقابت، بهترین راه برای ایجاد تمایز و ایجاد تفاوت بین شما و دیگران، طراحی سایت بیمه حرفه‌ای است. با طراحی سایت نمایندگی بیمه، میتوانید خدمات آنلاین شرکت بیمه خود را در اختیار کاربران قرار دهید؛ و از رقبای خود جلوتر باشید. وبسایت متمایز باعث پیشرفت شما در برابر رقبایتان است و باعث بالا رفتن درآمد شما نسبت به رقبایتان می‌شود. با طراحی سایت بیمه برند خود را متمایز کنید.

نـمونـه کـارهـا

مشـاهده‌ی هـمـه

ویژگی‌ها

صرفه جویی در هزینه و زمان

بازاریابی گسترده

ماشین حساب تعرفه

ارائه خدمات آنلاین

قرار دادن انواع بیمه

سهولت دسترسی به خدمات

مشاوره تخصصی به کاربران

امکان مقایسه

تعرفه‌های طراحی سایت بیمه

قیمت طرح ها

شروع قیمت از

10 میلیون تومان

شروع قیمت از

25 میلیون تومان

شروع قیمت از

50 میلیون تومان

تماس بگیرید

امکان ثبت نام کاربر عادی و نماینده

ثبت نام با شماره همراه

خرید انواع بیمه

صدور آنی فاکتور

امکان پرداخت آنلاین

امکان کارت به کارت و ثبت فیش بانکی

فضای چت اختصاصی با کارشناسان

سیستم تیکتینگ پیشرفته

ایجاد فرم های دلخواه

امکان اپلود فایل به صورت امن

امکان گرفتن خروجی

امکان ورود اطلاعات با اکسل به صورت گروهی

امکان مدیریت سطح دسترسی کاربران

امکان ارسال پیامک به کاربران هر مرحله از صدور بیمه

امکان ارسال ایمیل به کاربران در تمامی مراحل صدور بیمه

ایجاد بخش آموزش برای بازاریاب ها

ایجاد بخش مالی ویژه بازاریاب و کاربر

سیستم ایجاد یادآور تمدید

امکان ایجاد بخش مقالات و وبلاگ

ایجاد بخش تماس با ما و ثبت انواع اطلاعات

امکان چت آنلاین

امکان ایجاد بخش نظرات کاربران

امکان مقایسه بین انواع بیمه نامه ها

مرتب کردن بیمه ها بر اساس قیمت و ...

امکان ایجاد بخش معرفی بیمه ها

امکان ایجاد بخش معرفی شرکت

امکان ایجاد پرداخت اقساطی

مزایا‌ی طراحی سایت بیمه

مزایا طراحی سایت بیمه

امروزه، نداشتن یک وب سایت می تواند برای راه اندازی یک کسب و کار موفق بیمه بسیار مضر باشد. می تواند منجر به از دست دادن فرصت‌های ویژه‌ای برای شما باشد؛ به عمین علت وب سایت یک دارایی ارزشمند و ضروری است. داشتن یک وب سایت حرفه‌ای به شما این امکان را می دهد که با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و در نهایت کسب و کار خود را توسعه دهید. درحال حاضر، که تقریباً همه چیز را می توان به صورت آنلاین انجام داد، کاربران انتظار دارند که بتوانند وب سایت شما را در سرچ‌های اول گوگل ببینند، و درباره خدماتی که ارائه می دهید اطلاعات بیشتری کسب کنند. علاوه بر این، یک سایت خوب برنامه ریزی شده و به خوبی اجرا شده به شما امکان می دهد خدمات خود را ارتقا دهید، اعتماد ایجاد کنید و مشاریان بیشتری داشته باشید. اگر هنوز وب سایتی ندارید، بهتر است که راه اندازی آن را در نظر بگیرید. ایجاد یک سایت کاملاً کارآمد در ابتدا می تواند چالش برانگیز به نظر برسد. خوشبختانه، آنقدر که به نظر می رسد سخت نیست. اگر به دنبال طراحی سایت بیمه حرفه‌ای هستید، تیم زفره مدیا در کنار شماست.

صرفه جویی در هزینه

مشتریان به صورت مستقیم از طریق وب سایت با شرکت بیمه معامله میکنند. به این معنی است که دیگر نیازی به پرداخت کمیسیون به فروشندگان ندارید. علاوه بر این، تمامی خدمات را میتوانید به صورت آنلاین در اختیار مشتریان قرار دهید. و دیگر مشتریان نیازی به حضور در دفاتر بیمه ندارند. با طراحی سایت نمایندگی بیمه، فرآیند کاری بالاتر میرود و کارهای اداری ساده‌تر میشود. همچنین در هزینه صرفه جویی میشود.

انتخاب آگاهانه

مشتریان و کاربران نمیخواهند وقت خود را تلف کنند. وب سایت‌ها به کاربران کمک میکنند تا مراحل را سریعتر طی کنند. می توانند از وب سایت بیمه، قیمت ها، انواع بیمه‌ها و … را بررسی کنند و بهترین طرح مورد نیاز خود را انتخاب کنند. علاوه بر این، کاربران می توانند بازخورد و نظرات سایر مشتریان را بخوانند. که باعث میشود اعتماد کاربران را افزایش دهد، مشتریان وفادارتر می‌شوند، وب سایت شما بازدیدکننده بیشتری دریافت می کند و در نتیجه سود بیشتری به دست می آورید.

افزایش اعتبار و وفاداری

شرکت بیمه شما با ارائه خدمات آنلاین معتبرتر خواهد بود. مردم در مورد شرکت هایی که هیچ وب سایت یا برنامه تلفن همراه ندارند، تردید دارند. بنابراین، مشتریان وفادار بیشتری دریافت می کنید که اطلاعات بیشتری در مورد شما و خدمات شما دارند. جایگاه شما برای کاربران، حرفه‌ای و معتبرتر به نظر می‌رسد.

بازاریابی گسترده

دسترسی خود را گسترش دهید! به عنوان یک نماینده بیمه، رشد کسب و کار شما نیاز به جذب مشتریان جدید دارد. در حالی که می‌توانید از تبلیغات شفاهی و توزیع کارت ویزیت برای جذب مشتری استفاده کنید، اما این کار نسبت به طراحی سایت نمایندگی بیمه بازدهی کمتری و هزینه بیشتری برای شما دارد. اگر به دنبال راهی برای گسترش دسترسی خود هستید، داشتن یک وب سایت ضروری است. یطراحی سایت بیمه به شما این امکان را می دهد که، از استراتژی های بازاریابی دیجیتال مختلف استفاده کنید، که باعث افزایش آگاهی از برند شما می شود. به عنوان مثال، بهینه سازی یا سئو سایت و ایجاد محتوای ارزشمند به سایت شما کمک می کند؛ تا در سرچ‌های اول گوگل دیده شوید. به خاطر داشته باشید که شما نمی خواهید فقط یک وب سایت معمولی ایجاد کنید. بلکه باید بتوانید از رقبای خود متمایز شوید. طراحی سایت بیمه حرفه ای به شما کمک می کند تا برند خود را در برابر مشتریان بسیاری به موثرترین شکل ممکن نشان دهید.

خدمات قابل درک

خدمات خود را قابل درک تر کنید! بسیاری از مشتریان برای شناخت و آگاهی از خدمات شما به سایت شما مراجعه میکنند. با داشتن صفحات مجزا برای هر خدماتی که ارائه می‌کنید، میتوانید فهرستی در اختیار کاربران قرار دهید. با طراحی سایت بیمه می توانید مزایای هر مورد را توضیح دهید و به برخی از سوالات متداول پاسخ دهید. در اصل، صفحات شما به عنوان صدای شما عمل می کند و به مشتریان قبل از تماس با شما، اطلاعات مورد نیازشان را از سایت شما بدست می‌آورند. هرچه بهتر بتوانید به مشتریان کمک کنید تا خدمات شما را درک کنند، و بتوانند آسان و راحت با سایت شما کار کنند، احتمال بیشتری دارد که به شما اعتماد کنند.

ایجاد فرم پرسش و پاسخ

در طراحی سایت بیمه برای اینکه عملکرد بهتری داشته باشید، میتوانید از فرم‌های پرسش و پاسخ استفاده کنید. با استفاده از فرم‌های پرسش و پاسخ، میتوانید متوجه نقات ضعف و قوت خود شوید. که با در نظر گرفتن نظرات کاربران، میتوانید نقات ضعف خود را قوی و نقات قوی خود را قوی تر کنید. کمک بزرگی در عملکرد بهتر شما میکند.

پرداخت آنلاین

با توجه به پیشرفت تکنولوژی، این روزها کاربران به دنبال پرداخت آسان برای هزینه هایشان هستند. برای جذب بهتر مشتری بهتر است که امکاناتی در اختیارشان قرار دهیم تا راحت تر و سریعتر به خواسته‌شان برسند. در طراحی سایت بیمه مهمترین مسئله، پرداخت آسان و مطمئن است. که باعث جلب اعتماد مشتری میشود.

ماشین حساب تعرفه

هزینه بیمه بسیار فردی است، و هر فردی با فرد دیگر متفاوت است. بنابراین، شرکت های بیمه در هنگام محاسبه هزینه باید چندین فاکتور در نظر بگیرند. کاربران ممکن است این را درک کنند اما مایل به تماس با نمایندگان برای تعیین هزینه بیمه نباشند.
بنابراین برای راحتی کار هنگام انجام طراحی سایت شرکت بیمه، صفحه ای برای محاسبه هزینه تقریبی تعرفه انتخابی ایجاد می‌کنیم. مشتریان شما می توانند هزینه بیمه را بدون وارد کردن اطلاعات شخصی خود تخمین بزنند.

بازاریابی دیجیتال

طراحی سایت بیمه به مشتریان این امکان را میدهند تا بدون تماس تلفنی شرکت شما را بشناسند. برای کسانی که کمی اطلاعات بیشتری می‌خواهند، می تواند کمک زیادی به مشتریان کند بابت شناخت شرکت شما. وب‌سایت شما همیشه برای شما کار میکند، حتی زمانی که خواب هستید. هنگامی که طراحی سایت بیمه را انجام میدهید، می توانید از قابلیت های مقرون به صرفه بازاریابی دیجیتال استفاده کنید.

مشتریان ترجیح میدهند آنلاین خرید کنند

این روزها بیشتر و بیشتر افراد بیمه سلامت، زندگی و مراقبت های طولانی مدت را از طریق اینترنت دریافت می کنند. مشتریان همچنین قبل از خرید، تحقیقات آنلاین انجام می دهند. این امر در مورد مصرف کنندگان بیمه نیز صدق می کند. برخی از مشتریان خرید بیمه نامه خود را بدون صحبت با نماینده و به صورت آنلاین تکمیل می‌کنند.

عناصر اصلی طراحی سایت بیمه

چندین عنصر ضروری وجود دارد که نباید از آن بگذرید. طراحی سایت بیمه شما باید شامل پنج صفحه اصلی باشد:

صفحه نخست
صفحه خدمات
صفحه نظرات
صفحه درباره ما
صفحه تماس با ما
همچنین باید به شدت به ایجاد وبلاگ فکر کنید. وبلاگ ها فضای منحصر به فردی را برای ایجاد اعتماد و ارتباط با مشتریان فعلی و آینده به شما می دهند. همچنین به شما در نتایج موتور جستجوی گوگل سئو هم کمک می‌کند تا لینک شما بالاتر برود چونکه گوگل عناصری مانند وبلاگ را کلیدی برای اعتبار برند شما می‌داند.

تجربه کاربری و راه آسان

اگر طراحی سایت بیمه را انجام دهید، مراجعه مشتری به شما بسیار ساده‌تر است. هنگامی که شما سایت دارید، مشتریان می‌توانند خدمات آنلاین شما را بررسی کنند. مهمتر از آن، مشتری جدید شما قبل از اینکه برای اولین بار با آنها صحبت کنید، درک زیادی از انواع خدماتی که ارائه می‌دهید خواهد داشت؛ که در زمان کارمندان شما صرفه جویی می‌شود و می‌توانند از این زمان برای کارهای مهمی استفاده کنند.

میخـواهـم یـک پـروژه جدیـد شـروع کنـم

سـلام زَفــره!