طراحی سایت خبری

آیا قصد دارید با طراحی سایت خبری مخاطبان وفادار را جذب کنید؟ به احتمال زیاد قبلاً سایت های خبری محبوب را در اینترنت تجزیه و تحلیل کرده‌اید. طراحی سایت خبری راهی عالی برای ایجاد خوانندگان وفادار و تقویت هویت برند شماست. همچنین، طراحی سایت خبری حرفه‌ای به کسب درآمد بیشتر شما کمک بزرگی می‌کند. طراحی سایت حرفه ای در دنیای پرشتاب امروزی حیاتی است، جایی که هیچ کس فرصت کافی برای استراحت در مقابل صفحه نمایش ندارد تا از آنچه در سراسر جهان می‌گذرد مطلع شود. طراحی سایت خبری با طراحی خاص می‌تواند به روزترین اطلاعات را در مورد اخبار سیاسی، اخبار بازار سهام، نشریات تجاری، اخبار افراد مشهور، اخبار ورزشی، اخبار خارجی و همچنین بسیاری از موضوعات دیگر در اختیار شما قرار دهد.

نـمونـه کـارهـا

مشـاهده‌ی هـمـه

ویژگی‌های طراحی سایت خبری

پشتیبانی سایت

کسب اعتبار برند

تعریف نویسندگان و همکارهای جدید

کسب رتبه در گوگل

کاربر پسند و ریسپانسیو بودن

طراحی گرافیکی خاص

کسب درآمد

دسترسی سریع و آسان به اخبار

تعرفه‌های طراحی سایت خبری

قیمت طرح ها

شروع از

10000000

شروع از

25000000

شروع از

50000000

برای دریافت مشاوره

تماس بگیرید

مدیریت محتوا

مدیریت تصاویر

مدیریت تگ ها

مدیریت توضیحات

درگاه های پرداخت اینترنتی اختصاصی

صفحه اختصاصی برای دسته بندی ها

وبلاگ (اخبار دسته بندی موضوعی، ...)

امکان استفاده از تصویر، لینک و ویدئو در صفحات

ایجاد سایت مپ داینامیک

قابلیت مدیریت SEO

پیش نمایش تصاویر، لینک ها و ویدئوها برای ادمین

قابلیت ایجاد تگ برای صفحه ها

مدیریت صفحه درباره ما

مدیریت صفحه تماس با ما

قابلیت تماس از طریق واتساپ

نمایش آیکون و اتصال صفحه شبکه های اجتماعی یا پیام رسان ها

مدیریت بنر صفحه اصلی سایت

ایجاد و مدیریت صفحات داینامیک (با قالب ثابت)

صفحه اختصاصی برای برند ها

امکان تعریف، تغییر و مدیریت کلمات کلیدی و متا تگ های هر صفحه

مدیریت تگ های Noindex و index و follow

نظرسنجی مخاطبان

نمایش آمار بازدیدکنندگان

امکان طراحی سایت خبری به صورت چند زبانه

جذب آگهی های تبلیغاتی برای کسب درآمد

دسته بندی اخبار

ارائه خدمات 24 ساعته

ارائه سرویس های مختلف خبری

تعیین سطح دسترسی متفاوت

امکان جست و جو خبرها

مزایا‌ی طراحی سایت خبری

دیده شدن مطالب شما برای مخاطبین

سایت خبری به طور مرتب مطالب زیادی را منتشر می‌کند. اما انتشار محتوای عالی هیچ فایده‌ای نخواهد داشت مگر اینکه مخاطب شما بتواند آن را راحت پیدا کند. طراحی سایت خبری حرفه ای برای آسان کردن یافتن اطلاعات جالب و مرتبط برای خوانندگان به شما کمک می‌کند. به همین دلیل است که سایت‌های خبری تاسیس شده، از جمله نیویورک تایمز، از طرح‌بندی صفحه‌های پیمایش طولانی استفاده می‌کنند.

ریسپانسیو بودن سایت

هر سایت خبری طراحی شده ریسپانسیو شده برای موبایل است. با توجه به اینکه پیش بینی می‌شود تعداد کاربران گوشی های هوشمند در سراسر جهان بسیار زیاد است، باعث می‌شود این امر بسیار مهم باشد. اگر می‌خواهید سایت خبری شما برای کاربران بیشتر قابل استفاده باشد باید اقدام به طراحی سایت خبری رسپانسیو کنید.

ویجت ها

ویجت‌ها نقش کلیدی در بهبود تجربه کاربری دارند. آنها برای جذب و حفظ خوانندگان در یک سایت انتشار اخبار مفیدتر هستند. همه وب سایت‌های خبری برتر از ویجت‌ها برای جذب بازدیدکنندگان استفاده می‌کنند.
به عنوان مثال، یک ویجت آب و هوا در صفحه اصلی که داده های آب و هوای فعلی را برای مکان بازدیدکنندگان نمایش می‌دهد. راه عالی برای ترغیب خوانندگان به بازدید سایت شما برای بررسی اطلاعات مربوط به آب و هوا است.
می‌توانید از «اخبار فوری» و «داستان‌های برتر» در صفحه اصلی برای نمایش آخرین اخبار استفاده کنید. استفاده از ویجت‌ها برای سایت خبری حرفه‌ای شما باعث افزیش بازدیدکنندگان از سایت شما می‌شود.

جذب مخاطب

مهمترین وظیفه طراحی سایت خبری جلب کردن توجه بازدیدکنندگان به اخبارهای مهم است. از عناوین، تصاویر، رنگ های روشن و سایر عناصر بصری برای خاص بودن طراحی سایت خبری حرفه‌ای شما استفاده می‌شود. برای جلوگیری از احساس گم شدن مخاطبان شما در حین پیمایش سایت است. اگر در طراحی سایت خبری از راه‌های آسان و راحت برای مخاطبان استفاده کنید باعث جذب آنها می‌شود.

رسانه های اجتماعی

می‌خواهید افراد بیشتری محتوای شما را بخوانند. به همین دلیل است که نشریات خبری برتر از نمادهای اشتراک گذاری اجتماعی استفاده می‌کنند تا به خوانندگان اجازه دهند به راحتی محتوای جالب را در پروفایل رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارند.

دسترسی آسان

دسترسی به اخبار آنلاین سریعتر و آسانتر است. فرد مجبور نیست برای خواندن روزنامه به فروشگاه برود. اخبار جهانی در سایت موجود است.در طراحی سایت خبری حرفه‌ای دسترسی محتوای اخبار آنلاین را به خوبی برای خوانندگان سازماندهی می‌شود. خوانندگان در جستجوی اطلاعات مورد نیاز با هیچ مشکلی مواجه نخواهند شد. باعث می‌شود تا تعداد بازدیدکنندگان سایت شما بالاتر برود.

صرفه جویی هزینه

خوانندگان می‌توانند پول خود را پس انداز کنند زیرا در صورت وجود اخبار در سایت، نیازی به خرید روزنامه نیست. وب سایت هزینه چاپ را اضافه نمی کند. خواننده می‌تواند در هر زمان و هر کجا که بخواهد بدون هزینه به اخبار دسترسی داشته باشد.

کسب درآمد از طراحی سایت خبری

پطراحی سایت خبری برای بازاریابان یک موهبت است. آنها می‌توانند محصولات خود را در بین آخرین اخبار فوری تبلیغ کنند. بازاریابان می توانند پیشنهادات و تخفیف‌هایی را به تعداد زیادی از مردم بدهند. برندها می توانند از تصاویر و ویدئوهای جذاب برای تبلیغ محصولات و خدمات خود از طریق طراحی سایت خبری حرفه‌ای استفاده کنند.

رویدادهای مهم خبری

سایت خبری، اطلاعات مورد علاقه عمومی مانند اخبار سیاسی، اقتصادی، ورزشی و سرگرمی را ارائه می‌دهند.
1-جدیدترین و قابل اعتمادترین اخبار از سراسر جهان.
2-دسترسی آسان یک مزیت بزرگ است.
3-اخبار بر اساس ترجیحات فرد قابل دسترسی است.
4-مسابقات و همچنین سایر رشته های ورزشی به صورت زنده پخش می‌شود.
5-خواننده می‌تواند به راحتی نظر خود را در مورد هر موضوعی بیان کند.
هر خبر مهم در زمان واقعی پوشش داده می‌شود.
6-تیتر ویدیوهای خبری که در هیچ جای دیگری در دسترس نیستند.

نداشتن محدودیت جغرافیایی

یکی از مهمترین مزایای سایت های خبری آنلاین زمانی است که دیگر محدود به یک منطقه جغرافیایی خاص نیستید. این بدان معناست که شما می توانید به مخاطبان بسیار بیشتری دسترسی داشته باشید، یعنی اساساً همه افرادی که به اینترنت در هر نقطه از کره زمین دسترسی دارند.

میخـواهـم یـک پـروژه جدیـد شـروع کنـم

سـلام زَفــره!