طراحی سایت داروخانه

هنوز تعداد زیادی از مشاغل داروسازی وجود دارند که وب سایت ندارند. یک داروخانه متوسط حدود 5 تا 10 هزار مشتری دائمی دارد. مشتریان فعلی و جدید سؤالات منظمی در مورد خدمات داروخانه دارند. با طراحی سایت داروخانه از داشتن یک وب‌سایت حرفه‌ای که اطلاعاتی در مورد خدمات داروخانه ارائه می‌دهد و رزرو آنلاین ارائه می‌دهد. سود ببرید. اگر داروخانه شما وب سایتی نداشته باشد، ممکن است شانس حضور در اینترنت و فروش بیشتر را از دست بدهید.

نـمونـه کـارهـا

مشـاهده‌ی هـمـه

ویژگی‌های طراحی سایت داروخانه

دسته بندی محصولات

برنامه نویسی استاندارد

پشتیبانی آنلاین

طراحی سایت ریسپانسیو

بازاریابی گسترده

صرفه جویی در زمان و هزینه

امکان انتشار تصویر و ویدئو

ارائه خدمات آنلاین

تعرفه‌های طراحی سایت داروخانه

قیمت طرح ها

شروع قیمت از

10 میلیون تومان

شروع قیمت از

25 میلیون تومان

شروع قیمت از

50 میلیون تومان

برای مشاوره

تماس بگیرید

مدیریت و ایجاد محصولات

مدیریت دسته بندی ها

تعریف دسته بندی ها به صورت درختی

مدیریت ویژگی های محصول

مدیریت تصاویر

مدیریت تگ ها

مدیریت توضیحات

مرتب کردن محصولات بر اساس ویژگی ها

افزودن محصولات به لیست علاقه مندی ها

زوم روی تصویر کالا با حرکت موس

درگاه های پرداخت اینترنتی اختصاصی

ایجاد و مدیریت کد تخفیف معمولی

ایجاد و مدیریت کد تخفیف هوشمند

امکان استفاده از تصویر، لینک و ویدئو در صفحات

ایجاد سایت مپ داینامیک

قابلیت مدیریت SEO

پیش نمایش تصاویر، لینک ها و ویدئوها برای ادمین

مزایا‌ی طراحی سایت داروخانه

خدمات آنلاین

برای خریداران بسیار مهم است که بتوانند در هر زمان، از هر مکان و با هر وسیله ای به راحتی خرید کنند. با طراحی سایت داروخانه آنلاین، میتوانید در دسترس تمامی مشتریان باشید. میتوانید برای مشتریانی که مسن هستند خدمات آنلاین ارائه کنید. طراحی سایت داروخانه به افزایش درآمد کسب و کارتان کمک بزرگی میکند.

بازاریابی گسترده

طراحی سایت داروخانه به شما کمک می کند تا کسب و کار خود را در بازار گسترده تری رشد دهید. از طریق وب‌سایت‌ و طراحی سایت داروخانه به وسیله سئو میتوانید آگاهی نیازمندان به خدمات و محصولات خود را نسبت به حضورتان افزایش دهید.

خرید و فروش آسان

با طراحی سایت داروخانه میتوانید اطلاعاتی را به مشتریان بدهید تا خرید را راحتتر کنید. این رویکرد برای افرادی مفید است که از خرید حضوری به هر دلیلی احساس خجالت یا شرم دارند. با طراحی سایت داروخانه اطلاعات زیادی را به مشتریان خود بدهید، و خرید را برای مشتریان آسان کنید.

شبانه روزی کار کنید

با طراحی سایت داروخانه شما می توانید سفارش خود را در هر زمان و از هر مکانی ثبت کنید زیرا مشکلی برای بسته شدن داروخانه وجود ندارد. میتوانید امکان پشتیبانی مشتریان آنلاین برای حل سوالات در مورد داروها را در سایت فعال کنید. طراحی سایت داروخانه آنلاین شما به طور شبانه روزی میتواند برای شما کار کند.

قراردادن اطلاعات

با استفاده از طراحی سایت داروخانه می‌توانید اطلاعات مفیدی درباره تداخل دارویی و عوارض جانبی دارو در قالب حقایق محصول، وبلاگ ها یا مقالات ارائه دهید. همچنین می‌توانید با طراحی سایت داروخانه، مقاله‌های مفیدی بارگذاری و به بیمار کمک کنید تا درباره عوارض دارو، مقداری که باید دارو مصرف شود و اطلاعات مفیدی درباره هر دارو را در اختیار کاربران قرار دهید.

پرداخت آنلاین

طراحی سایت داروخانه آنلاین امکان پرداخت آنلاین را به مشتریان ما میدهد. مشتریان شما میتوانند پرداخت امن و مطمئنی انجام دهدند. حتی می توانند سفارش خود را ثبت کنند و به صورت نقدی هنگام تحویل پرداخت کنند.

دسته بندی محصولات

داروخانه‌ها تنوع محصولات کاملی دارند. با طراحی سایت داروخانه میتوانید
محصولات را دسته بندی کنید و از قابلیت فیلتر کردن استفاده کنید تا مشتریان به آسان محصول دلخواه خود را پیدا کنند و راحتتر خرید خود را انجام دهند.

کاربر پسند

هنگامی که شما طراحی سایت داروخانه را انجام میدهید و حضور آنلاین دارید، احتمالاً مصرف کنندگان بیشتری را نسبت به زمانی که فقط یک فروشگاه فیزیکی داشته باشید جذب می کنید. تعداد مشتریان در حال افزایش است، سود شما نیز افزایش می‌یابد.
طراحی سایت داروخانه فقط این نیست که به مشتریان شما اجازه دهد داروها را به صورت آنلاین خریداری کنند، بلکه ارائه اعتبار برند شما است. طراحی سایت داروخانه محصولات و سطح خدمات باکیفیت را در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌دهد و ثابت می‌کند که داروخانه شما در بین رقبای موجود متمایز است.

تضمین کسب و کار با خدمات آنلاین

وقتی در مورد طراحی سایت داروخانه برای بازار داروسازی بحث می کنیم، اولین چیزی که به ذهن می‌رسد این است که چه امکاناتی وجود دارد و چگونه برای موفقیت کسب و کار، کار می کند. خب، فروشگاه‌ها و برنامه‌های داروسازی از طریق یک پنل مدیریت، مدیریت می‌شوند، جایی که می‌توانید محصولات خود را فهرست کنید و آنها را توضیح دهید، و خریداران می‌توانند با ارسال نسخه مستقیم، داروی تجویز شده را به صورت آنلاین خریداری کنند.

کسب اعتبار

طراحی سایت داروخانه دسترسی به افراد دارای محدودیت تحرک و کسانی که در مکان های دور زندگی می کنند را فراهم می‌کنند. طراحی سایت داروخانه همچنین اطلاعاتی در مورد جایگزینی و عوارض جانبی داروها ارائه می دهد.
چه در صنعت داروسازی باشید و چه با یک برند معروف همکاری داشته باشید، طراحی سایت داروخانه به برند شما کمک می کند تا محبوبیت خود را در بین مصرف کنندگان به دست آورید. شهرت برند ایجاد کنید که بلافاصله منجر به افزایش کسب و کار و شناخت برند شما می‌شود. هنگامی که مشتریان شما تصمیم به خرید آنلاین دارو می‌گیرند، می‌توانند به سرعت از فروشگاه شما بازدید کنند و داروها را در خانه‌های خود تحویل دهند و در وقت و تلاش خود صرفه‌جویی کنند. وجود بخش‌هایی برای مارک‌های مختلف دارو یا بخش‌هایی بر اساس محدوده تخفیف به مشتریان کمک می‌کند به راحتی داروی مورد نیاز خود را پیدا کنند.

میخـواهـم یـک پـروژه جدیـد شـروع کنـم

سـلام زَفــره!