طراحی سایت فروشگاه ساعت

امروزه پیشرفت تکنولوژی به کسب و کارهای آنلاین کمک میکند تا محصولات و خدمات خود را راحت تر در اختیار کاربران قرار دهند. طراحی سایت فروشگاه ساعت، یک امر حیاتی برای کسب و کارهای فروش ساعت است؛ و مزیت‌های بسیاری را برای کسب و کار دارد. با طراحی سایت فروشگاه ساعت میتوانید، فروشگاه آنلاین خود را راه‌اندازی کنید و از راه اینترنت اقدام به بازاریابی کنید و در نتیجه درآمد خود را افزایش دهید.

نـمونـه کـارهـا

مشـاهده‌ی هـمـه

ویژگی‌ها

ایجاد دسته بندی محصولات

فیلتر پیشرفته محصولات

پرداخت اینترنتی امن

طراحی سایت ریسپانسیو

امکان انتشار جزئیات محصول

ایجاد طرح 3D محصول

امکان قرار دادن تخفیف روی محصولات

برنامه نویسی استاندارد

تعرفه‌های طراحی سایت فروشگاه ساعت

قیمت طرح ها

شروع قیمت از

10 میلیون تومان

شروع قیمت از

25 میلیون تومان

شروع قیمت از

50 میلیون تومان

برای مشاوره

تماس بگیرید

مدیریت و ایجاد محصولات

مدیریت دسته بندی ها

تعریف دسته بندی ها به صورت درختی

مدیریت ویژگی های محصول

مدیریت تصاویر

مدیریت تگ ها

مدیریت توضیحات

مرتب کردن محصولات بر اساس ویژگی ها

افزودن محصولات به لیست علاقه مندی ها

زوم روی تصویر کالا با حرکت موس

درگاه های پرداخت اینترنتی اختصاصی

ایجاد و مدیریت کد تخفیف معمولی

ایجاد و مدیریت کد تخفیف هوشمند

صفحه اختصاصی برای دسته بندی ها

امکان استفاده از تصویر، لینک و ویدئو در صفحات

قابلیت مدیریت SEO

پیش نمایش تصاویر، لینک ها و ویدئوها برای ادمین

قابلیت ایجاد تگ برای صفحه ها

مدیریت صفحه درباره ما

مدیریت صفحه تماس با ما

قابلیت تماس از طریق واتساپ

مدیریت بنر صفحه اصلی سایت

جستجو بر اساس برندهای پربازدید

تععین نمایش تعداد نتایج در جستجو

فیلتر براساس موجودی کالا

ارسال ایمیل فاکتور خرید

ایجاد و مدیریت صفحات داینامیک (با قالب ثابت)

امکان تعریف، تغییر و مدیریت کلمات کلیدی و متا تگ های هر صفحهامکان تعریف، تغییر و مدیریت کلمات کلیدی و متا تگ های هر صفحه

امکان تغییر و مدیریت URL صفحات به صورت داینامیک

مدیریت تگ های Noindex و index و follow

مزایا‌ی طراحی سایت فروشگاه ساعت

دسته بندی محصولات

با طراحی سایت فروشگاه ساعت، میتوانید محصولات خود را به صورت آنلاین در سایت ارائه دهید. از آنجایی که تنوع در فروشگاه ساعت زیاد است؛ میتوانید با طراحی سایت فروش ساعت، محصولات خود را نسبت به رنگ، برند، کشور سازنده و… دسته بندی کنید. با توجه به بررسی سایت‌های فروشگاهی، دسته بندی محصولات باعث سهولت دسترسی کاربران به محصول مورد نظرشان می‌شود و ترجیه کاربران استفاده از این سایت‌هاست.

بازاریابی آنلاین

رقابای شما حضور آنلاین دارند و شما نیز باید حضور داشته باشید. با طراحی سایت فروشگاه ساعت، آگاهی از برند خود را افزایش دهید. مشتریان را برای خرید محصولات خود جذب کنید. طراحی سایت فروشگاه ساعت به شما این امکان را می دهد که کسب و کار خود را به صورت آنلاین،به صورت شبانه روزی بازاریابی کنید. راه های مختلفی برای بازاریابی آنلاین وب سایت و کسب و کار شما وجود دارد.

درباره مشتریان خود بیشتر بدانید

طراحی سایت فروشگاه ساعت به شما کمک می کند درک بهتری از مشتریان داشته باشید. می توانید رفتار مشتریان را در وب سایت خود تجزیه و تحلیل کنید، مانند: محصولاتی پربازدید و مسیری که مشتریان برای خرید طی کرده‌اند؛ برای تجربه کاربری سایت شما بسیار مهم است.

با استفاده از ابزارهای تحلیل وبسایت نه تنها اطلاعاتی در مورد مشتریان فعلی خود به دست می آورید، بلکه می توانید اطلاعاتی درباره کسانی که در نهایت خرید نکرده اند، به چه دلیلی خرید نکرده‌اند؛ شاید مشکلی برای این دسته از کاربران پیش آمده باشد. شاید این صفحه محصولی باشد که نظرات مشتریان کافی یا عکس های کافی ندارد، یا شاید مردم به دلیل هزینه های حمل و نقل بالا سبد خرید را رها می کنند. یا شاید صفحه اصلی شما گیج کننده باشد و فاقد طراحی وب سایت کاربر پسند باشد یا فرآیند پرداخت شما فاقد روش های پرداخت و گزینه های پرداخت باشد که مشتریان هدف شما انتظار دارند در طراحی سایت فروشگاه ساعت شما پیدا کنند. به همان اندازه مهم، باید از این راه میتوانید، برای بهبود و بهینه سازی وب سایت خود برای افزایش مشتریان و کمک به فروش بیشتر از طراحی سایت فروشگاه ساعت استفاده کنید.

میخـواهـم یـک پـروژه جدیـد شـروع کنـم

سـلام زَفــره!