طراحی سایت فروشگاه ورزشی

حضور آنلاین یک کسب و کار، می‌تواند تأثیر زیادی بر موفقیت آن داشته باشد. در عصر حاضر، برخی از کسب و کارها هنوز متوجه نیستند که اکثر مشتریان آنها قبل از خرید از وب سایت آنها بازدید می‌کنند. داشتن یک حضور آنلاین قوی، به‌ویژه طراحی سایت فروشگاه ورزشی، می‌تواند باعث ایجاد درآمد بیشتر شود. بله، کیفیت وب سایت شما بر نتایج تأثیر می‌گذارد. طراحی سایت فروشگاه ورزشی، میتوانید از مزایای زیادی بهره ببرید که در این مقاله مزایای طراحی سایت ورزشی را کامل برای شما توضیح می‌دهیم.

نـمونـه کـارهـا

مشـاهده‌ی هـمـه

ویژگی‌های طراحی سایت فروشگاه ورزشی

طراحی ریسپانسیو

طراحی سایت بر اساس اصول سئو

دسته بندی محصولات

افزایش اعتبار کسب و کار

بازاریابی گسترده

امکان انتشار اخبار و مقالات

پرداخت امن آنلاین

پشتیبانی آنلاین

تعرفه‌های طراحی سایت فروشگاه ورزشی

قیمت طرح ها

شروع از

10 میلیون تومان

شروع از

25 میلیون تومان

شروع از

50 میلیون تومان

برای مشاوره

تماس بگیرید

مدیریت و ایجاد محصولات

مدیریت دسته بندی ها

تعریف دسته بندی ها به صورت درختی

مدیریت ویژگی های محصول

مدیریت تصاویر

مدیریت تگ ها

مدیریت توضیحات

مرتب کردن محصولات بر اساس ویژگی ها

افزودن محصولات به لیست علاقه مندی ها

تعریف لیست و ایجاد اسلایدر در صفحه اصلی برای پرفروش ها، تازه ها، پیشنهاد سایت، پیشنهاد ویژه

تعریف لیست و ایجاد اسلایدر در صفحه اصلی برای پرفروش ها، تازه ها، پیشنهاد سایت، پیشنهاد ویژه

صفحه ویژه نوع کالا و نمایش تمام کالاها از برندهای مختلف و صفحه های مرتبط با آن

زوم روی تصویر کالا با حرکت موس

درگاه های پرداخت اینترنتی اختصاصی

ایجاد و مدیریت کد تخفیف معمولی

ایجاد و مدیریت کد تخفیف هوشمند

صفحه اختصاصی برای دسته بندی ها

قابلیت مدیریت SEO

ارسال ایمیل فاکتور خرید

فروش خدمات

ریسپانسیو بودن

ویرایش و افزودن امکانات

پشتیبانی آنلاین سایت

بخش اخبار و مقالات

کاتالوگ از محصولات ورزشی

کاربر پذیر بودن

نمایش اطلاعات مسابقات

طراحی اپلیکیشن موبایل

امکان ثبت نام آنلاین برای کاربران

نظر سنجی های آنلاین برای کاربران

مزایا‌ی طراحی سایت فروشگاه ورزشی

صرفه جویی در زمان

مزیت بزرگ طراحی سایت فروشگاه ورزشی صرفه جویی در وقت است. دیگر لازم نیست سوار ماشینمان شویم، برای چند دقیقه به یک مغازه یا مرکز خرید برویم. به کمک اینترنت می‌توانیم هم مرور و هم خرید را همزمان انجام دهیم. طراحی سایت ورزشی باعث خرید لوازم ورزشی آنلاین می‌شود این است که می توانیم درباره محصول خاصی که می خواهیم بخریم تحقیق دقیقی انجام دهیم. می‌توانیم نظرات را بخوانیم، با فروشندگان صحبت کنیم و توصیه‌هایی بخواهیم. ما همه این کارها را بدون اینکه بخواهیم از خانه خود خارج شویم انجام می‌دهیم.

توضیحات دقیق

وقتی از فروشگاه های فیزیکی خرید می کنید، به دانشی که فروشندگان در مورد محصول دارند، تکیه می کنید، اتفاقی که معمولاً روی می دهد. مشتریان در نهایت به نظرات و توصیه های آنها اطمینان می‌کنید. اما طراحی سایت فروشگاه ورزشی قدرت کامل و دانش اینترنت را به مشتریان می دهد. ما می‌توانیم اطلاعات دقیقی را از چندین منبع دریافت کنیم، نظرات افرادی را که قبلاً لوازم ورزشی را خریداری کرده‌اند، بخوانیم، و توضیحات مناسب محصول را گاهی از خود سازنده دریافت کنیم. با تحقیق کامل میتوانند خرید خود را انجام دهند.

تحویل سریع

زمان تحویل مزیت بزرگی بود که فروشگاه های فیزیکی نسبت به فروشگاه های آنلاین داشتند. با طراحی سایت فروشگاه ورزشی دوره انتظار با پیشرفت های اخیر در حمل و نقل و ارتباطات به شدت کاهش یافته است. امروزه فروشگاه های آنلاین ورزشی، تحویل 24 ساعته را ارائه می دهند.

اعتبار سنجی

یکی از دلایل اصلی که باید برای کسب و کار خود وب سایت داشته باشید، افزایش اعتبار شما است. با طراحی سایت فروشگاه ورزشی می‌توانید متمایز شوید، طراحی سایت ورزشی که ظاهر خوبی داشته باشد و اطلاعات با کیفیت را به وضوح به مشتریانتان منتقل کند.
بدون طراحی سایت فروشگاه ورزشی، مردم ممکن است اعتبار شما را زیر سوال ببرند. داشتن یک وب سایت فرصتی برای ایجاد یک تاثیر اولیه عالی است.

متمایز بودن

یکی از مهمترین کارهایی که با طراحی سایت فروشگاه ورزشی می توانید انجام دهید، نشان دادن نام خود به مشتریان است. با مشخص کردن اینکه چه کسی هستید، چه محصولاتی را ارائه می کنید، شانس خرید مشتریان را افزایش می دهید.
این نیز چیزی است که می تواند شما را از رقبای خود متمایز کند. بدون طراحی سایت فروشگاه ورزشی، انجام این کار می تواند بسیار چالش برانگیز باشد زیرا مردم نمی توانند به راحتی اطلاعات با کیفیت و قابل اعتماد در مورد کسب و کار شما پیدا کنند.

اطلاعات تماس

طراحی سایت فروشگاه ورزشی مکانی عالی برای در دسترس قرار دادن اطلاعات تماس و آدرس فرشگاه فیزیکی است. حتی می توانید اطلاعات تماس و آدرس خود را در هدر یا فوتر منتشر کنید تا در هر صفحه ظاهر شود.

میخـواهـم یـک پـروژه جدیـد شـروع کنـم

سـلام زَفــره!