بلاگ
طراحی سایت چگونه فروش شما را بهبود می‌دهد؟

طراحی سایت چگونه فروش شما را بهبود می‌دهد؟

از کسب‌وکاهای کوچک گرفته تا بیزینس‌های بزرگ، وبسایت شما روح کسب‌وکار شماست و برای ورود به بازار و دیجیتال مارکتینگ، به شما کمک زیادی می‌کند.

طراحی وبسایت تاثیری بر افزایش فروش کسب‌وکار دارد؟ این سوال، یکی از پرتکرارترین سوال‌ها برای افرادی است که قصد طراحی سایت دارند.

با افزایش تعداد کسب‌وکارها، بسیاری از آنها برای افزایش فروش و شانس موفقیت خود، تصمیم به طراحی سایت گرفته‌اند.

رقابت آنلاین درحال افزایش است و رقبا همواره درحال تلاش برای موفقیت هستند.

آینده کسب‌وکار شما به وبسایت شما و طراحی آن بستگی دارد.

اگر می‌خواهید کسب و کار شما شکوفا و موفق شود از طراحی وبسایت خود مطمئن شوید و همواره در تلاش باشید نیاز مخاطبان وبسایت خود را تامین کنید؛ در این صورت شما فروش به دست می‌آورید و مخاطبان از شما راضی می‌شوند.

مواردی که می‌تواند باعث افزایش فروش شما شود

تحقیق

طراحی سایت چگونه فروش شما را بهبود می‌دهد؟

قدم اصلی و حیاتی هنگام طراحی سایت، تحقیق است. با تحقیق صحیح شما قادر خواهید بود نکات جذاب برای کاربران را شناسایی کنید و بر خلاف کسب‌وکارهایی که بر اساس ترجیحات شخصی خود طراحی می‌کنند، اقدام کنید.

با توجه به نوع کسب‌وکار کاربران انتظار متفاوتی از شما و کسب‌وکارتان دارند، برخی جذب ظاهر وبسایت و برخی جذب عملکرد و قابلیت‌های سایت می‌شوند. در صورت دانستن این مسائل می‌توانید به صورت صحیح اقدام به طراحی سایت کنید.

باید توجه داشته باشید، شما برای تحسین شدن اقدام به طراحی سایت نمی‌کنید؛ بلکه برای کسب‌وکار طراحی می‌کنید و طبق این مسئله باید طراحی در راستای برطرف کردن نیازهای کاربران باشد. به همین دلیل تحقیق بسیار مهم است، شما باید نیاز مخاطبان هدف خود را برای طراحی سایت درک کنید.

مخاطب کسب‌وکار شما را می‌سازد، شما باید سعی کنید آنها را بشناسید و با علاقه‌مندی‌های آنها آشنا شوید و پس از به دست آوردن تمامی اطلاعات، وبسایتی مطابق با نیازهای آنها طراحی کنید.

نسخه موبایل

تعداد زیادی از مردم در تلفن همراه خود از اینترنت استفاده می‌کنند، بنابراین کسب وکارها باید بر روی طراحی وبسایت‌هایی که با موبایل سازگار هستند تمرکز کنند. عدم وجود این امکان در سایت باعث از دست رفتن کاربران و فروش می‌شود.

نسخه موبایل

با در نظر گرفتن این امکان برای وبسایت کسب‌وکار خود، به کاربران فرصتی برای مشاهده وبسایت در دستگاه‌های مختلف می‌دهید و کاربران از این موضوع خوشنود خواهند شد.

سعی کنید تجربه کاربری را در نسخه موبایل در نظر بگیرید و به واسطه این کار نرخ تبدیل را افزایش دهید.

وبسایت خود را ساده طراحی کنید

ظاهر مهم است، در همین حال سادگی حلقه گم شده اکثر وبسایت کسب‌وکارها است. ظاهر وبسایت شما و عملکرد آن تعیین کننده رفتار مخاطب خواهد بود، اگر عملکرد وبسایت شما پیچیده است و دارای اطلاعات زیادی است، باعث خارج شدن کاربران از وبسایت شما می‌شود.

بیشتر در دید کاربران باشید

اگر مشتریان ثابت دارید و قصد افزایش مشتریان خود را ندارید، طراحی سایت برای شما کافی است؛ اگر قصد شما خلاف این است و آماده جذب مشتری و رقابت هستید، وبسایت قدم اول شما برای شروع این راه است.

طراحی سایت چگونه فروش شما را بهبود می‌دهد؟

وبسایت شما برای جذب مشتری نیاز یه دیده شدن دارد و سئو یکی از راه‌های جذب مشتری برای کسب‌وکار شماست.

سئو (بازاریابی موتورهای جستجو) یک استراتژی برای رساندن کاربران به وبسایت شماست و باعث می‌شود افراد شما را راحت پیدا کنند؛ سپس ترافیک زیادی وارد سایت شما می‌شود و باعث جذب مشتری و فروش می‌شود.

قدرت شبکه‌های اجتماعی را دست‌کم نگیرید و در کنار سئو، ترافیک بیشتری را وارد وبسایت خود کنید.

قیف فروش طراحی کنید

بهانه‌ها را کنار بگذارید و بدانید برای رشد کسب و کار و حضور در وب به منابع زیادی نیاز ندارید؛ شما باید چیزی خلق کنید و از عملکرد آن مطمئن شوید.

در صورت پایین بودن نرخ تبدیل نگران نباشید، در اولین قدم یک مسیر فروش قوی طراحی کنید و به مشتریان بالقوه نشان دهید، مطمئنا یک نفر از آن عبور می‌کند. برای این منظور می‌‌توانید با یک مجموعه ویا متخصص صحبت کنید و مشاوره بگیرید.

طراحی سایت چگونه فروش شما را بهبود می‌دهد؟

در ادامه نمونه‌ای از کاری که می‌توانید انجام دهید را قرار می‌دهیم:

فرایند خرید را برای کاربران آسان کنید

هنگامی که چند گزینۀ پرداخت را ارائه می‌دهید، نرخ تبدیل افزایش می‌یابد.

طراحی سایت چگونه فروش شما را بهبود می‌دهد؟

بررسی‌ها اثبات کرده‌اند ۲۰ درصد کاربرانی که پیشنهاد اولیه را رد می‌کنند، به چند گزینه پرداخت علاقه‌مند می‌شوند و خرید می‌کنند.

آسان کردن خرید و روش انجام آن یکی از عواملی است که به کسب وکار شما بستگی دارد و باعث افزایش نرخ تبدیل می‌شود. مثلا پاپ‌اپ در هنگام بستن وبسایت یکی از جدیدترین نوع این کار است و نتیجه می‌دهد.

مزایای داشتن یک طراح سایت حرفه‌ای برای کسب‌وکار

اگر قصد بالاتر بردن سطح کسب‌وکار خود را دارید، نباید تاثیر طراحی سایت را ساده بگیرید!

سایز کسب‌وکار شما مهم نیست، یک متخصص در کنار خود داشته باشید و از تخصص‌های آنها برای گسترش کسب‌وکار خودتان استفاده کنید.

کم‌تر عذاب بکشید

هر چقدر پول بدهید آش می‌خورید، اگر شخصی با قیمت پایین‌تر برای شما وبسایتی طراحی می‌کند، در آینده که وبسایت‌ها نیاز به پشتیبانی دارند، نمی‌تواند نیاز شما را برطرف کند.

طراحی سایت چگونه فروش شما را بهبود می‌دهد؟

در نهایت مجبور به پرداخت هزینه بیشتری به متخصص دیگر می‌شوید، گاهی ممکن است کل کار دوباره انجام شود؛ اگر ابتدا به نزد متخصص این کار مراجعه کنید، کاری بی دردسر را تجربه خواهید کرد.

طراحی سایت شخصی

شما می‌توانید هنگام مراجعه به متخصص، طرح مورد نظر خود را طراحی و اجرا کنید.

طراحان حرفه‌ای زفره مدیا به شما کمک می‌کنند طرح اختصاصی سایت خود را داشته باشید و منحصر به فرد باشید.

اجرای طراحی سایت

متخصصان زفره در کار خود حرفه‌ای هستند و می‌توانید انتظار اجرای بی‌نقص را داشته باشید؛ اجرای طرح آماده شده بستگی به توسعه دهنده آن نیز دارد.

اگر به دنبال طرح ارزان هستید، باید مشکلاتی که در آینده پیش می‌آیند را بپذیرید و در نهایت مجبور به پرداخت هزینه بیشتری می‌شوید.

افزایش درآمد

طراحی سایت چگونه فروش شما را بهبود می‌دهد؟

یک وبسایت حرفه‌ای می‌تواند ترافیک بیشتری را به ارمغان بیاورد و در هنگام بالا رفتن تعداد همزمان کاربران در سایت، بدون مشکل به فعالیت خود ادامه دهد.

سخن پایانی

طراحی سایت برای افزایش فروش بسیار مهم است. وبسایت هسته اصلی کسب‌وکار است و باید تا حد توان در طراحی آن سخت‌گیر باشید.

مشتریان از وبسایت شما انتظاراتی دارد، این مسئله را همیشه در نظر داشته باشید.

بازاریابی و فروش شما به هم وابسته هستند، یعنی میزان فروش شما بستگی به تاثیرگذاری سبک بازاریابی کسب‌وکار شما دارد.

در رقابت سنگینی که در تجارت بین مجموعه‌های مختلف وجود دارد، تبلیغات و کمپین‌ها کافی نیستند. فرایندهای بازاریابی خود را بروز کنید و از مجموعه‌های مختلف مشاوره بگیرید و برون‌سپاری کنید.

با پیروی از مطالبی که در بالا ذکر شد، می‌توانید فروش خود، در وب را تضمین شده ببینید؛ مطالب را مطالعه کنید، نکاتی که به شما کمک می‌کنند را پیدا کنید و از آنها استفاده کنید و برای راهنمایی بیشتر با ما در ارتباط باشید