طراحی سایت عمده فروشی

با توجه به اهمیت فروش عمده محصولات و فعالیت این نوع کسب و کارها، فعالیت به صورت آنلاین حرکتی پیشرو برای این کسب وکارها است. از مزیای طراحی سایت عمده فروشی میتوان به بازاریابی گسترده‌تر بدون محدودیت زمانی و مکانی اشاره کرد. نکته دیگر مزایایی مانند محاسبات پیشرفته اتوماتیک محصولات عمده و... برای عمده فروشی است. اگر عمده فروش هستید و صاحب وب سایت نیستید، ممکن است از پتانسیل فوق‌العاده وبسایت بی‌خبر باشید. در ادامه به بررسی نکاتی می‌پردازیم که میتواند به کسب وکار شما نفسی تازه بدهد.

نـمونـه کـارهـا

مشـاهده‌ی هـمـه

ویژگی‌های طراحی سایت عمده فروشی

پشتیبانی آنلاین

فروش محصولات آنلاین

دسته بندی محصولات

پرداخت امن

افزایش اعتبار کسب و کار

فروش فراتر از زمان

کسب درآمد بیشتر

ارائه خدمت آنلاین

تعرفه‌های طراحی سایت عمده فروشی

قیمت طرح ها

شروع از

10 میلیون تومان

شروع از

25 میلیون تومان

شروع از

50 میلیون تومان

برای مشاوره

تماس بگیرید

مدیریت و ایجاد محصولات

مدیریت دسته بندی ها

تعریف دسته بندی ها به صورت درختی

تعریف دسته بندی ها به صورت درختی

مدیریت تصاویر

مدیریت تگ ها

مدیریت توضیحات

مرتب کردن محصولات بر اساس ویژگی ها

افزودن محصولات به لیست علاقه مندی ها

تعریف لیست و ایجاد اسلایدر در صفحه اصلی برای پرفروش ها، تازه ها، پیشنهاد سایت، پیشنهاد ویژه

تعریف لیست و ایجاد اسلایدر در صفحه اصلی برای پرفروش ها، تازه ها، پیشنهاد سایت، پیشنهاد ویژه

صفحه ویژه نوع کالا و نمایش تمام کالاها از برندهای مختلف و صفحه های مرتبط با آن

زوم روی تصویر کالا با حرکت موس

درگاه های پرداخت اینترنتی اختصاصی

ایجاد و مدیریت کد تخفیف معمولی

ایجاد و مدیریت کد تخفیف هوشمند

صفحه اختصاصی برای دسته بندی ها

قابلیت مدیریت SEO

ارسال ایمیل فاکتور خرید

ارائه خدمت ارسال رایگان در صورت خرید با مبلغ مشخص

ارائه پلن‌های مختلف برای پرداخت و سفارش محصول

ارائه پیشنهادهای ویژه در صورت خرید کالایی خاص

زمان بندی ارسال سفارش

فروش عمده (تخفیف در تعداد)

دریافت لوکیشن کاربر

تعریف روش های متفاوت پرداخت

گزارش فروش

ایجاد نوشته وبلاگی

پشتیبانی هفت روز در هفته

اتصال به شبکه های اجتماعی

مزایا‌ی طراحی سایت عمده فروشی

محاسبات پیشرفته و حسابداری

با توجه به نوع فعالیت عمده فروشی‌ها و دقیق بود محاسبات در این نوع کسب وکارها، محاسبات پیشرفته و حسابداری از نیازهای اصلی وبسایت‌های عمده فروشی است. به عنوان مثال برخی از عمده فروشی‌ها نیاز به امکان کاهش قیمت با افزایش تعداد سفارش را دارند. نکته دیگر انجام امور حسابداری این سفارشات است که امکان اتصال به سیستم حسابداری در پلن اختصاصی می‌تواند این نیاز را برطرف سازد.

دسترسی شبانه روزی

یکی از مزایای اصلی طراحی سایت عمده فروشی قابل دسترسی بودن برای هر کسی، هر کجا و در هر زمان است. حتی در ساعات غیر اداری، مشتریان می‌توانند به سایت شما دسترسی داشته باشند و از خدمات شما استفاده کنند یا اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنند که این یکی از عناصر کلیدی اهمیت طراحی سایت برای عمده فروشی است. سایت عمده فروشی برخلاف فروشگاه‌های حضوری همیشه در حال فعالیت و دردسترس است و میتواند در ساعات مختلفی از شبانه روز پاسخ نیاز مشتریان و بازدیدکنندگان را بدهد.

 

پشتیبانی آنلاین

عمده فروشی مانند هر کسب وکار دیگری نیاز تعامل با کاربران دارد شما با طراحی سایت عمده فروشی می‌توانید به شکل جدیدی با کاربران تعامل داشته باشید. ارائه پشتیبانی آنلاین یکی از مواردی است که میتوان از آن بهره برد. همچنین راه‌حل‌های مدرن‌تری برای پاسخگویی به سوالات کاربران وجود دارد که میتوان به عنوان مثال به بخش سوالات متداول و … اشاره کرد. نوع کسب وکار در نهایت مشخص کننده است. با زفره راهکارهای مدرنی خواهید داشت.

ارائه اطلاعات به مشتری

با توجه به ظهور فروشگاه‌های اینترنتی و تغییر سلیقه مشتریان نیاز به تغییر برای کسب وکارها بیشتر از قبل احساس می‌شود به عنوان مثال بیش از 50 درصد از مشتریان انتظار دارند که هر برند یا کسب و کار حضور آنلاین داشته باشد. یکی از جذاب ترین جنبه های طراحی سایت فروش عمده ارائه اطلاعات مورد نیاز برای هر محصول به مشتریان است. این ویژگی می‌تواند شما و کارمندان شما را از پاسخگویی به سوالاتی که مشتریان درباره هر محصول می‌پرسند نجات دهد و پتانسیل افرادی که برای شما کار می‌کنند را آشکار کند.

ایجاد اعتبار

درست مانند گذشته، زمانی که مشتریان انتظار داشتند که کسب و کارها شماره تماس و آدرس های ذکر شده در کارت ویزیت خود داشته باشند، امروزه مشتریان انتظار دارند که کسب و کارها سایت یا حضور آنلاین داشته باشند. این اولین قدم مهم در ایجاد اعتماد است. نکاتی مانند شماره تماس، آدرس، نماد اعتماد و … از مواردی هستند که می‌تواند اعتماد مشتریان نسبت به شما را بهبود دهد.

طراحی بصری سایت

بازدیدکنندگان سایت هیچ دلیلی برای ماندن در هیچ صفحه وب ندارند مگر اینکه به آن سایت نیاز داشته باشند. بازدیدکنندگان می توانند به راحتی خسته شوند و هر زمان که از هر وب سایتی بازدید می کنند، انتظار دارند چیزی منحصر به فرد مورد توجه آنها قرار گیرد. از این رو، یکی از نکاتی که می‌تواند توجه مشتریان را جلب کند، طراحی بصری عالی سایت عمده فروشی است.

میخـواهـم یـک پـروژه جدیـد شـروع کنـم

سـلام زَفــره!