طراحی سایت عمده فروشی

بسیاری از مردم بیشتر وقت خود را در اینترنت می‌گذرانند. با طراحی سایت فروش عمده میتوانید فروش و اعتبار برند خود را بالا ببرید. با توجه به مدت زمانی که مردم در اینترنت می‌گذرانند، کسب و کارها نیز به صورت آنلاین حرکت کرده اند. داشتن یک وب سایت برای صاحبان مشاغل با هر اندازه و حضور در رسانه‌های اجتماعی بسیار مهم شده است. اگر فروش عمده دارید و صاحب وب سایت نیستید، ممکن است مشتریان زیادی را به صورت آنلاین از دست بدهید. دانستن اهمیت یک وب سایت کلید رشد کسب و کار شماست.

قیمت طراحی سایت عمده فروشی

سفارش طراحی سایت

نمونه طراحی سایت عمده فروشی

قیمت طراحی سایت عمده فروشی

قیمت طرح‌ها

شروع از

10 میلیون تومان

شروع از

25 میلیون تومان

شروع از

50 میلیون تومان

برای مشاوره

تماس بگیرید

مدیریت و ایجاد محصولات

مدیریت دسته بندی ها

تعریف دسته بندی ها به صورت درختی

تعریف دسته بندی ها به صورت درختی

مدیریت تصاویر

مدیریت تگ ها

مدیریت توضیحات

مرتب کردن محصولات بر اساس ویژگی ها

افزودن محصولات به لیست علاقه مندی ها

تعریف لیست و ایجاد اسلایدر در صفحه اصلی برای پرفروش ها، تازه ها، پیشنهاد سایت، پیشنهاد ویژه

تعریف لیست و ایجاد اسلایدر در صفحه اصلی برای پرفروش ها، تازه ها، پیشنهاد سایت، پیشنهاد ویژه

صفحه ویژه نوع کالا و نمایش تمام کالاها از برندهای مختلف و صفحه های مرتبط با آن

زوم روی تصویر کالا با حرکت موس

درگاه های پرداخت اینترنتی اختصاصی

ایجاد و مدیریت کد تخفیف معمولی

ایجاد و مدیریت کد تخفیف هوشمند

صفحه اختصاصی برای دسته بندی ها

قابلیت مدیریت SEO

ارسال ایمیل فاکتور خرید

ارائه خدمت ارسال رایگان در صورت خرید با مبلغ مشخص

ارائه پلن‌های مختلف برای پرداخت و سفارش محصول

ارائه پیشنهادهای ویژه در صورت خرید کالایی خاص

زمان بندی ارسال سفارش

فروش عمده (تخفیف در تعداد)

دریافت لوکیشن کاربر

تعریف روش های متفاوت پرداخت

گزارش فروش

ایجاد نوشته وبلاگی

پشتیبانی هفت روز در هفته

اتصال به شبکه های اجتماعی

ویژگی های طراحی سایت عمده فروشی

پشتیبانی آنلاین

فروش محصولات آنلاین

دسته بندی محصولات

پرداخت امن

افزایش اعتبار کسب و کار

صرفه جویی در زمان و هزینه ها

کسب درآمد بیشتر

ارائه خدمت آنلاین

مزایای طراحی سایت عمده فروشی

برخی از مزایای طراحی سایت عمده فروشی

دسترسی شبانه روزی

یکی از مزایای اصلی طراحی سایت عمده فروشی این است که برای هر کسی، هر کجا و در هر زمان قابل دسترسی است. حتی در ساعات غیر اداری، مشتریان می‌توانند به سایت شما دسترسی داشته باشند و از خدمات شما استفاده کنند یا اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنند که این یکی از عناصر کلیدی اهمیت طراحی سایت عمده فروشی در تجارت است. طراحی سایت فروش عمده همیشه در حال کار است تا اطمینان حاصل کند که به مشتریانی که وارد می شوند همیشه در خانه های خود به راحتی خدمات ارائه می دهند.

پشتیبانی آنلاین

ارائه پشتیبانی مشتری یک کار سخت برای هر کسب و کاری است. با این حال، ارائه پشتیبانی مشتری به صورت آنلاین آسان تر و مقرون به صرفه تر از استخدام پرسنل برای ارائه پشتیبانی است. اینجاست که اهمیت طراحی سایت فروش عمده مشخص می شود زیرا پشتیبانی مشتری از طریق سایت می تواند به روش های آنلاین ارائه شود.

ارائه اطلاعات به مشتری

بیش از 50 درصد از مشتریان انتظار دارند که هر برند یا کسب و کار حضور آنلاین داشته باشد. یکی از جذاب ترین جنبه های طراحی سایت فروش عمده این است که چگونه به راحتی اطلاعات را در دسترس مشتریان قرار می دهد. طراحی سایت عمده فروشی چیزی نیست جز وسیله ای برای برقراری ارتباط با مشتریان و ارائه اطلاعات و منابع به آنها. چند روش وجود دارد که از طریق آن سایت ها به تبادل اطلاعات کمک می کنند:
ارائه اطلاعات درباره فروشگاه، محصولات، نحوه ارسال و …

ایجاد اعتبار

درست مانند گذشته، زمانی که مشتریان انتظار داشتند که کسب و کارها شماره تماس و آدرس های ذکر شده در کارت اطلاعاتی خود را داشته باشند، امروزه مشتریان انتظار دارند که کسب و کارها سایت یا حضور آنلاین داشته باشند. این اولین قدم مهم در ایجاد اعتماد است. برای کسب و کار، طراحی سایت عمده فروشی بسیار مهم است. مشتریان تمایل بیشتری به اعتماد به کسب و کار و استفاده از خدمات شما دارند. طراحی سایت پخش عمده ابزاری ضروری برای کسب‌وکار هستند تا اعتبار ایجاد کنند و به مشتریان خود حس اعتماد بدهند.

طراحی و معماری سایت

بازدیدکنندگان سایت هیچ دلیلی برای ماندن در هیچ صفحه وب ندارند مگر اینکه وسوسه شوند. بازدیدکنندگان می توانند به راحتی خسته شوند و هر زمان که از هر وب سایتی بازدید می کنند، انتظار دارند چیزی منحصر به فرد مورد توجه آنها قرار گیرد. از این رو، بسیار مهم است که کسب‌وکارها طراحی سایت پخش عمده خود را با طراحی و معماری بی‌نظیر بسازند تا به مشتریان ویژگی‌های استثنایی و راحت ارائه کنند. این کار بازدیدکنندگان بیشتری را تشویق می‌کند تا با طراحی سایت عمده فروشی به سایت شما نگاهی بیندازند و احتمالاً از کسب و کار شما خرید کنند.