02141256485

طراحی سایت

اولین قدم برای کسب اعتبار در فضای آنلاین
طراحی وبسایت اختصاصی و مناسب با کسب و کار خودتان است

چرا زفره مدیا

زفره فقط یک شرکت طراحی سایت نیست؛ زفره‌مدیا با 14سال حضور مستمر در مارکت طراحی سایت موفق به همکاری با برندهای معتبر کشور و ارائه نقشه راه به مشتریان، آنها را تا رسیدن به درآمد راهنمایی میکند و مطمئن میشود تجربه عالی از حضور در فضای دیجیتال داشته باشند.

دانلود پروپوزال

مشتریان ما

طراحی سایت چه کمکی به کسب و کار می‌کند؟

طراحی سایت چیست؟ و چه کمکی به کسب و کارها می‌کند؟ به مجموعه مهارت‌هایی که به واسطه آن‌ها می‌توان در فضای وب صفحاتی ایجاد کرد و در آنها فعالیت‌های بازاریابی، فروش و… انجام داد طراحی سایت گفته میشود. در گذشته‌ی نه چندان دور (یعنی قبل از اختراع اینترنت) یک کسب‌و کار موفق به عوامل جغرافیایی بستگی داشت. مثلا اینکه مغازه‌ی شما در کدام کشور و یا حتی کدام شهر باشد می‌توانست وضعیت مالی شما را چندین برابر متفاوت کند. از طرفی همین موضوع باعث می‌شد تا خدمات تجارت شما، محدود به شهرتان باشد و نه بیشتر. با گذشت زمان و افزایش تولید محصول و به تبع آن افزایش مصرف‌گرایی، باقی ماندن در عرصه‌ی رقابت به فاکتور‌های متفاوتی از گذشته بستگی دارد. به بیان دیگر هر تجارتی که تبلیغ بهتر، محصول با کیفیت‌تر به ازای قیمت کمتر ارائه می‌داد، در این رقابت برنده میشد. با گسترده شدن اینترنت، همه‌ی این فاکتورها یک درجه کم‌رنگ شدند. امروزه راه‌اندازی یک کسب و کار موفق، نیازمند یک سری ویژگی‌های به خصوص است. هم‌چنین در هر قسمت توضیح می‌دهیم که چگونه خدمات طراحی سایت زفره مدیا می‌تواند به داد تجارت شما برسد

مشاهده بیشتر

زفره مدیا

تلاقی هنر و تکنولوژی

چرا به طراحی سایت نیاز داریم؟

قالب‌های آماده بدون نیاز به کدنویسی بوده و فاقد طراحی اختصاصی می‌باشند و هزینه‌‌های جاری برای هر کدام از قالب‌ها مربوط به کارهای جانبی مانند فعال‌سازی، پشتیبانی و آموزش مدیریت سایت، دیتاگذاری و .. می‌باشند.

تمامی قالب‌های موجود دارای لایسنس بوده و برای هر سایت یک کد فعالسازی اختصاصی وجود دارد.

بصورت کلی این وبسایت‌ها برای کسب‌و‌کارهای کوچک و یا فروشگاه‌های با تعداد کالای کم مناسب است، برای انتخاب نوع انجام طراحی سایت خود می‌توانید از مشاوره کارشناسان زفره‌مدیا استفاده کنید.ه

پنل کاربری تمام این قالب‌ها وردپرس بوده و برای کار با این پنل‌ نیازی به دانش برنامه‌نویسی نمی‌باشد، ضمناً تمام آموزش‌های لازم بصورت حضوری و یا ارسال فیلم آموزشی توسط کارشناسان زفره‌مدیا انجام می‌شود.

پنل کاربری تمام این قالب‌هاشما در ادامه می‌توانید با نصب افزونه‌های لازم امکانات جدیدی به وبسایت خود اضافه کنید، برای راهنمایی بیشتر می‌توانید از مشاوره کارشناسان زفره‌مدیا استفاده کنید..

مزیت طراحی سایت نسبت به شبکه های اجتماعی

با ظهور شبکه‌های اجتماعی و فعالیت کاربران در آنها، کسب و کار ها فرصت مناسبی برای بازاریابی پیدا کردند. استفاده از شبکه های اجتماعی و وبسایت ها تفاوت هایی دارند که در ادامه به آنها می‌پردازیم: با توجه به روند شبکه های اجتماعی و ناپایدار بودن آنها در کشور ما، طراحی سایت یک راه مطمئن و پایدار به حساب می‌آید. کنترل کامل روی کاربران و مخاطبان سایت نسبت به شبکه‌های اجتماعی از عوامل دیگری است نیاز کسب وکارها را به طراحی سایت توجیه می‌کند. بررسی دقیق آمار و آنالیز کردن فعالیت و رفتار کاربران از دیگر مزیت‌های وب سایت است. به صورت کلی شبکه های اجتماعی یک راه بازاریابی برای کسب و کار ها و وبسایت ها خانه کسب و کار به حساب می‌آیند

طراحی سایت شرکتی

سایت‌های شرکتی معمولا برای ارائه محصولات و یا خدمات راه اندازی می‌شوند و اهدافی مانند اگاهی کاربران از برند، بهبود فرایندهای بازاریابی و یا جمع اوری اطلاعات تماس را دارند

در این سایت‌ها صفحاتی مانند درباره ما، خدمات، محصولات، تماس با ما، نمونه کارها و انواع فرم‌ها وجود دارند

طراحی فروشگاه اینترنتی

وبسایت فروشگاهی معمولا برای ارائه محصولات به وجود می‌آیند و با توجه به فعالیت‌های بازاریابی که روی این سایت‌ها انجام می‌شود اهدافی مانند فروش، اگاهی از برند و جمع آوری اطلاعات را در پیش می‌گیرند

امکاناتی مانند سبد خرید، مقایسه محصول، اتصال به درگاه پرداخت، تخفیف دهی و

طراحی سایت اختصاصی

تفاوت اصلی طراحی سایت اختصاصی، کنترل کاربر بر روی تمامی المان‌های سایت است. سایت‌های فروشگاهی و شرکتی را می‌توان به صورت اختصاصی طراحی کرد و امکانات زیادی را به آن اضافه کرد.

رابط کاربری این نوع سایت به صورت اختصاصی طراحی می‌شود. امکانات و صفحات این نوع سایت بر اساس نیاز شما قابل طراحی است.

طراحی سایت حرفه ای

با گذشت زمان و اهمیت پیدا کردن طراحی سایت در بین کسب و کار های مختلف، زفره همواره کوشیده است تا بهترین عملکرد را در اجرای پروژه‌های طراحی سایت داشته باشد. قدم اول در طراحی سایت درک نیازهای واقعی کارفرما است، کارشناسان زفره مدیا در قدم نخست کسب وکار را بررسی می‌کنند و سپس نسبت به نیازهای کارفرما پیشنهادات خود را اعلام می‌کنند. طراحی سایت حرفه ای امکان ورود به بازار هدف را میسر می‌سازد و می‌توند درآمد شما را افزایش دهد. پس از تعریف شدن پروژه، پروژه وارد مراحل طراحی شده و پس از تایید کارفرما وارد مرحله برنامه نویسی می‌شود. کارشناسان زفره مدیا در طول اجرای پروژه، راه‌های مناسب برای بازاریابی سایت را بررسی می‌کنند و مناسب‌ترین راه را پیشنهاد می‌دهند و پیش از تحویل پروژه پلن‌های بازاریابی را ارائه می‌دهند. زفره توانسته است با بیش از 10 سال سابقه درخشان در حوزه طراحی سایت، پروژه‌های بزرگ و خلاق فراوانی را پیاده سازی کند.

هزینه طراحی سایت

مانند هر خدمت دیگری قیمت طراحی سایت تا حد زیادی به عرضه و تقاضا بستگی دارد. زمانی که اینترنت و بازاریابی دیجیتال در ایران هنوز نسبتاً جدید بود، کسب‌وکارها ارزش حقیقی طراحی سایت را نمی‌دانستند، بنابراین حاضر به پرداخت هزینه نبودند. بعد از گذشت مدتی و آگاه شدن کسب‌وکارها نسبت به حوزه طراحی سایت و حضور شرکت‌ها و افراد مختلف در حوزه طراحی سایت، قیمت دامنه وسیعی پیدا کرد و موجب سردرگمی کارفرمایان شد. پشتیبانی 24 ساعته، تحویل سریع و... از عواملی هستند که باعث نوسان قیمت در این حوزه می‌شوند. عوامل دیگری وجود دارند که تاثیر زیادی روی قیمت دارند به عنوان مثال نوع سایت (شرکتی، فروشگاهی، خبری و ...) و رعایت استانداردهای طراحی (تجربه کاربری، کدنویسی استاندارد، واکنشگرا بودن و زمان انجام پروژه).

طراحی سایت شرکتی

 • طراحی گرافیک اختصاصی
 • برنامه نویسی سئو بیس
 • پنل مدیریت داینامیک
 • ایجاد انواع فرم
 • ایجاد انواع صفحه
 • طراحی رسپانسیو
درخواست مشاوره

طراحی سایت فروشگاهی

 • تمام امکانات سایت شرکتی
 • طراحی گرافیک اختصاصی
 • پنل مدیریت سفارشات
 • پنل مدیریت کاربران
 • امکان مقایسه محصولات
 • اتصال به درگاه پرداخت
درخواست مشاوره

طراحی سایت اختصاصی

 • طراحی اختصاصی محصول
 • پنل داینامیک اختصاصی
 • بهینه سازی سرعت و عملکرد
 • اتصال به سایر نرم افزارها
 • طراحی رسپانسیو
 • افزودن بیش از 300 هزار محصول
درخواست مشاوره

طراحی اختصاصی
شامل چه مواردی میشود؟

کدنویسی با استانداردهای سئو

طراحی اختصاصی خلاق برای تمام صفحات نسخه دسکتاپ و تبلت

قابلیت اتصال به سیستم حسابداری و دیگر نرم‌افزارها

کدنویسی با توجه به استانداردهای PW3C

طراحی اختصاصی برای تمام صفحات نسخه موبایل

سرعت لود بالای 80 درصد

آموزش مدیریت کامل سایت

قابلیت چند زبانه بودن

ارائه نسخه وب اپلیکیشن

پشتیبانی 24 ساعته

مراحل انجام کار

1

نیازسنجی

در مرحله نخست پس از برگذاری جلسات متعدد، نمونه‌های موجود و بازار مورد هدف، امکانات و سایر ویژگی‌های مورد نیاز کارفرما بررسی می‌‌شود و پس از عقد قرارداد پروژه وارد مرحله پردازش می‌شود.

 • بررسی نیازها
 • بررسی بازار
 • بررسی رقبا
2

پردازش

در این مرحله طراحی گرافیکی وبسایت شما انجام می‌شود و پس از تایید وارد پروسه برنامه نویسی می‌شود. در ابتدا طرح گرافیکی تبدیل به کد می‌شود و در ادامه به پنل مدیریت متصل می‌شود

 • طراحی گرافیکی
 • برنامه نویسی سمت کاربر
 • برنامه نویسی سمت سرور
3

تحویل

در پایان، وبسایت تحویل داده می‌شود، پشتیبانی یکساله رایگان پس از تایید کارفرما شروع می‌شود. در ادامه در راستای به درآمد رسیدن وبسایت پلن‌های بررسی شده مارکتینگ به کارفرما اعلام می‌شود و در صورت تایید پروژه وارد فرایند مارکتینگ می‌شود.

 • تحویل پروژه
 • شروع پشتیبانی
 • بررسی پلن‌های مارکتینگ

طراحی سایت رسپانسیو

امروزه، مردم با استفاده از دستگاه‌های مختلف مانند تلفن‌های هوشمند، تبلت‌ها، لپ‌تاپ‌ها، رایانه‌های رومیزی، تلویزیون‌ها و حتی ساعت‌های هوشمند به وب دسترسی دارند. برای داشتن تجربه کاربری رضایت بخش، باید مطمئن شوید که وب‌سایت شما در صفحه‌های نمایش با هر شکل و اندازه به همان اندازه خوب به نظر می‌رسد. به همین دلیل داشتن یک وب سایت با طراحی واکنش گرا بسیار مهم است.

با توجه به امارهای منتشر شده از وبسایت‌ها رتبه اول ورودی سایت ها تلفن‌های همراه هستند رتبه بعدی دسکتاپ است؛ طراحی واکنشگرا به شما کمک می‌کند وبسایت شما در هر دستگاه به خوبی نمایش داده شود و یکپارچگی محتوای سایت حفظ و سایت کاربر پسندتر شود.
طراحی ریسپانسیو نیاز به ساخت و نگهداری دو نسخه مختلف از سایت شما را از بین می‌برد و به همان اندازه که در تبلت و دسکتاپ استفاده می شود در دستگاه های تلفن همراه نیز ساده است.
در طراحی سایت رسپانسیو هنگام استفاده از یک گوشی هوشمند یا دستگاه‌های کوچکتر، کاربر مجبور نیست به صورت افقی اسکرول کند تا محتوای پنهان را آشکار کند یا برای بزرگ‌نمایی صفحه زوم کند. طرح‌بندی‌ها برای مطابقت با اندازه صفحه تغییر می‌کنند و همانطور که مشاهده می‌کنید برای نمایش بهتر سازگار می‌شوند.
طراحی واکنشگرا ساده ترین و در دسترس ترین راه را برای پشتیبانی از جدیدترین دستگاه ها است. شکل و اندازه صفحه نمایش با گذشت زمان تغییر می کند و هیچ کس نمی داند در آینده چگونه به نظر می رسد. با یک وب سایت واکنش گرا، لازم نیست نگران نمایشگرهای آینده باشید و سایت خود را برای هر گجت مد روز جدید در بازار طراحی مجدد کنید.
وب سایت های ریسپانسیو مانند مایع هستند. آن‌ها می‌توانند برای بهترین تناسب با صفحه‌نمایش‌هایی که روی آن‌ها مشاهده می‌شوند، تغییر اندازه دهند. این بدان معناست که سایت‌های واکنش‌گرا همیشه آماده هستند تا استانداردهای جدید را رعایت کنند و همچنان بهترین تجربه را ارائه دهند.
داشتن یک وب سایت درجه یک و سازگار با موبایل و تجربه کاربری رضایت بخش، بازدیدکنندگان را داخل سایت نگه می دارد. علاوه بر این، روند خرید آنلاین به طور مداوم در حال رشد است و در حال حاضر، 54 درصد از جمعیت آنلاین در سراسر جهان خرید آنلاین خود را از طریق دستگاه تلفن همراه انجام می دهند. اگر وب‌سایت شما برای برآورده کردن نیازهای آن‌ها و ارائه تجربیات موبایلی بهینه‌سازی شده باشد، احتمال خرید آن‌ها وجود دارد.
طراحی واکنش گرا به محتوای وب سایت شما اجازه می دهد تا آزادانه در تمام وضوح و اندازه های صفحه نمایش، نمایش داشته باشند و در همه دستگاه ها عالی به نظر برساند. همچنین نگهداری جداگانه نسخه های مختلف وب سایت خود را برای موبایل و دسکتاپ غیر ضروری می کند و باعث صرفه جویی در وقت و منابع می شود.

مشاهده بیشتر

اصلی ترین ویژگی شرکت های طراحی سایت داشتن نمونه کارهای معتبر است. مورد بعدی استفاده از فناوری‌ها و ترندهای روز طراحی سایت است.

هزینه طراحی سایت بر اساس نیاز شما محاسبه می‌شود. شما می‌توانید برای اطلاع از هزینه با شماره 22156 تماس بگیرید و پس از اعلام نیازهای خود از قیمت اطلاع پیدا کنید.

مدت زمان تحویل پروژه با توجه به نوع آن متفاوت است. برای سایت‌های آماده 10 الی 15 روز و برای سایت‌های اختصاصی 30 الی 45 روز.

خیر. تمامی وبسایت‌های طراحی شده توسط زفره مدیا داینامیک هستند و برای بروزرسانی نیاز به برنامه نویس نیست.

شما می‌توانید از خدمات سئو و تبلیغات زفره مدیا برای به درآمد رسیدن سایت خود استفاده کنید.

زفره مدیا وبسایت‌های طراحی شده را به یک سال پس از تحویل پروژه به صورت رایگان پشتیبانی می‌کند.

مشاوره تلفنی

برای دریافت مشاوره تلفنی شماره خود را وارد کنید

  مشاهده

  لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید
  ضبط پیام صوتی

  زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است