طراحی سایت

طراحی سایت مجموعه‌ای از تخصص‌ها( برنامه‌نویسی، طراحی گرافیک و…) برای انجام فرایندهای بازاریابی در فضای اینترنت است، سایت شعبه آنلاین کسب‌وکار شما در اینترنت است. 

طراحی سایت چیست؟ و چه کمکی به کسب و کارها می‌کند؟ به مجموعه مهارت‌هایی که به واسطه آن‌ها می‌توان در فضای وب صفحاتی ایجاد کرد و در آنها فعالیت‌های بازاریابی، فروش و… انجام داد طراحی سایت گفته میشود. در گذشته‌ی نه چندان دور (یعنی قبل از اختراع  اینترنت) یک کسب‌و کار موفق به عوامل جغرافیایی بستگی داشت. مثلا اینکه مغازه‌ی شما در کدام کشور و یا حتی کدام شهر باشد می‌توانست وضعیت مالی شما را چندین برابر متفاوت کند. از طرفی همین موضوع باعث می‌شد تا خدمات تجارت شما، محدود به شهرتان باشد و نه بیشتر. با گذشت زمان و افزایش تولید محصول و به تبع آن افزایش مصرف‌گرایی، باقی ماندن در عرصه‌ی رقابت به فاکتور‌های متفاوتی از گذشته بستگی دارد. به بیان دیگر هر تجارتی که تبلیغ بهتر، محصول با کیفیت‌تر به ازای قیمت کمتر ارائه می‌داد، در این رقابت برنده میشد. با گسترده شدن اینترنت، همه‌ی این فاکتورها یک درجه کم‌رنگ شدند. امروزه راه‌اندازی یک کسب و کار موفق، نیازمند یک سری ویژگی‌های به خصوص است. هم‌چنین در هر قسمت توضیح می‌دهیم که چگونه خدمات طراحی سایت زفره مدیا می‌تواند به داد تجارت شما برسد.

طراحی فروشگاه اینترنتی

وبسایت فروشگاهی معمولا برای ارائه محصولات به وجود می‌آیند و با توجه به فعالیت‌های بازاریابی که روی این سایت‌ها انجام می‌شود اهدافی مانند فروش، اگاهی از برند و جمع آوری اطلاعات را در پیش می‌گیرند.

امکاناتی مانند سبد خرید، مقایسه محصول، اتصال به درگاه پرداخت، تخفیف دهی و…

طراحی سایت شرکتی

سایت‌های شرکتی معمولا برای ارائه محصولات و یا خدمات راه اندازی می‌شوند و اهدافی مانند اگاهی کاربران از برند، بهبود فرایندهای بازاریابی و یا جمع اوری اطلاعات تماس را دارند.

در این سایت‌ها صفحاتی مانند درباره ما، خدمات، محصولات، تماس با ما، نمونه کارها و انواع فرم‌ها وجود دارند.

پخش ویدیو

پیش از تصمیم‌گیری با مشاوران ما در ارتباط باشید

۰۲۱-۴۱۲۵۶۴۸۵

مزیت طراحی سایت نسبت به شبکه‌های اجتماعی

با ظهور شبکه‌های اجتماعی و فعالیت کاربران در آنها، کسب و کار ها فرصت مناسبی برای بازاریابی پیدا کردند.

استفاده از شبکه های اجتماعی و وبسایت ها تفاوت هایی دارند که در ادامه به آنها می‌پردازیم:

با توجه به روند شبکه های اجتماعی و ناپایدار بودن آنها در کشور ما، طراحی سایت یک راه مطمئن و پایدار به حساب می‌آید.

کنترل کامل روی کاربران و مخاطبان سایت نسبت به شبکه‌های اجتماعی از عوامل دیگری است نیاز کسب وکارها را به طراحی سایت توجیه می‌کند.

بررسی دقیق آمار و آنالیز کردن فعالیت و رفتار کاربران از دیگر مزیت‌های وب سایت است.

به صورت کلی شبکه های اجتماعی یک راه بازاریابی برای کسب و کار ها و وبسایت ها خانه کسب و کار به حساب می‌آیند.

چرا به طراحی سایت نیاز داریم؟

با طراحی سایت به دنیایی جدید وارد شوید

تاثیر طراحی سایت حرفه ای بر روی کسب و کارها

در بخش قبل به تفصیل توضیح دادیم که داشتن وبسایت چقدر می‌تواند دارای مزیت و کار‌راه‌انداز باشد. اما آیا همین که کسب‌وکارتان وبسایت داشته باشد کافیست؟ به عنوان تیمی که بیش از ده سال است که در این زمینه تجربه داریم باید بگوییم خیر. طراحی وبسایت دو سر دارد؛ اگر خوب و حرفه‌‌ای انجام شود، موجب سودآوری کلان خواهد شد چون مشتری را به خریدی آسان دعوت می‌کند. اما سر دوم طراحی وب سایت می‌تواند کمر کسب‌کار شما را خم کند.

فرض کنید وبسایت شما به جای آنکه کمک‌کننده باشد، بیشتر مشتریان‌تان را سردرگم کند؛ یا تصور کنید رنگ‌های استفاده شده در طراحی وب سایت یا حتی متون آن، طوری باشند که مشتری را خسته کند و ترجیح دهد از جای دیگری خرید کند. آن وقت همین وبسایت، آفت جان کسب‌وکار شما می‌شود. حال با برشمردن ویژگی‌های یک طراحی وبسایت حرفه‌ای خدمات خود را به شما ارائه می‌دهیم.

نیاز به مشاوره دارید؟

پیش از تصمیم‌گیری با مشاوران ما در ارتباط باشید

021-41256485