02141256485

طراحی سایت

اولین قدم برای کسب اعتبار در فضای آنلاین
طراحی وبسایت اختصاصی و مناسب با کسب و کار خودتان است

چرا زفره مدیا

زفره فقط یک شرکت طراحی سایت نیست؛ زفره‌مدیا با 14سال حضور مستمر در مارکت طراحی سایت موفق به همکاری با برندهای معتبر کشور و ارائه نقشه راه به مشتریان، آنها را تا رسیدن به درآمد راهنمایی میکند و مطمئن میشود تجربه عالی از حضور در فضای دیجیتال داشته باشند.

دانلود پروپوزال

روی حوزه ی کاری خود کلیک کن!

مشتریان ما

طراحی سایت چه کمکی به کسب و کار می‌کند؟

طراحی سایت چیست؟ و چه کمکی به کسب و کارها می‌کند؟ مهارت هایی که با توجه به آن می توان در دنیای وب صفحاتی را ساخت و فعالیت هایی در آن انجام داد. در دنیای امروزی کسب و کارها دیگر محدود به جغرافیا یا مغازه های فیزیکی نیستند، با طراحی سایت و حضور در اینترنت می توانید از هرجایی که هستید در فضای آنلاین فعالیت داشته باشید. طراحی سایت نقش مهمی در موفقیت یک کسب و کار دارد. اغلب اولین نقطه تماس بین یک کسب و کار و مشتریان طراحی سایت می‌باشد. منظور از طراحی سایت ایجاد سایت ها و صفحاتی است که برند و اطلاعات یک شرکت را منعکس می کند و تجربه‌ای کاربر پسند را تضمین می کند. طراحی سایت فرآیند برنامه ریزی و ساختن عناصر وب سایت شما از ساختار و چیدمان گرفته تا تصاویر، رنگ ها، فونت ها و گرافیک است. طراحی سایت با طراحی خوب می‌تواند مزایای زیادی را برای یک کسب‌وکار فراهم کند، از جمله بهبود تجربه کاربر، افزایش اعتماد، دیده شدن در موتورهای جستجو، بهبود هویت برند و افزایش نرخ تبدیل. طراحی سایت حرفه‌ای می تواند کلید موفقیت یک تجارت آنلاین باشد.

زفره مدیا

تلاقی هنر و تکنولوژی

چرا به طراحی سایت نیاز داریم؟

قالب‌های آماده بدون نیاز به کدنویسی بوده و فاقد طراحی اختصاصی می‌باشند و هزینه‌‌های جاری برای هر کدام از قالب‌ها مربوط به کارهای جانبی مانند فعال‌سازی، پشتیبانی و آموزش مدیریت سایت، دیتاگذاری و .. می‌باشند.

تمامی قالب‌های موجود دارای لایسنس بوده و برای هر سایت یک کد فعالسازی اختصاصی وجود دارد.

بصورت کلی این وبسایت‌ها برای کسب‌و‌کارهای کوچک و یا فروشگاه‌های با تعداد کالای کم مناسب است، برای انتخاب نوع انجام طراحی سایت خود می‌توانید از مشاوره کارشناسان زفره‌مدیا استفاده کنید.ه

پنل کاربری تمام این قالب‌ها وردپرس بوده و برای کار با این پنل‌ نیازی به دانش برنامه‌نویسی نمی‌باشد، ضمناً تمام آموزش‌های لازم بصورت حضوری و یا ارسال فیلم آموزشی توسط کارشناسان زفره‌مدیا انجام می‌شود.

پنل کاربری تمام این قالب‌هاشما در ادامه می‌توانید با نصب افزونه‌های لازم امکانات جدیدی به وبسایت خود اضافه کنید، برای راهنمایی بیشتر می‌توانید از مشاوره کارشناسان زفره‌مدیا استفاده کنید..

مزیت طراحی سایت نسبت به شبکه های اجتماعی

طراحی سایت جنبه حیاتی از حضور آنلاین یک کسب و کار است. در عصر دیجیتال امروزی، داشتن یک سایت حرفه ای با طراحی خوب برای کسب و کارها در هر اندازه ضروری است. با افزایش محبوبیت پلت‌فرم‌های شبکه‌های اجتماعی، بسیاری از کسب‌وکارها ممکن است وسوسه شوند که از سرمایه‌گذاری در یک وب‌سایت صرف نظر کنند و برای حضور آنلاین خود به این پلتفرم‌ها تکیه کنند. با این حال، این رویکرد اشتباه است، زیرا داشتن یک وب سایت خوب نسبت به شبکه های اجتماعی مزایای زیادی دارد. اول، طراحی سایت به یک کسب و کار کنترل کامل بر حضور آنلاین خود می دهد. شبکه‌های اجتماعی می‌توانند الگوریتم‌های خود را در هر زمان تغییر دهند، که می‌تواند روی دید و دسترسی یک کسب‌وکار تأثیر بگذارد. با طراحی سایت، یک کسب و کار کنترل کاملی بر طراحی، محتوا و عملکرد خود دارد که در شبکه‌های اجتماعی امکان پذیر نیست. دوم، طراحی سایت یک تصویر حرفه ای ارائه می دهد. یک وب سایت با طراحی خوب می تواند به ایجاد یک تجارت به عنوان یک نهاد حرفه ای و معتبر در صنعت خود کمک کند. از سوی دیگر، شبکه‌های اجتماعی می‌توانند لحن غیررسمی و رسمی‌ داشته باشند، که ممکن است سطح حرفه‌ای بودنی را که یک کسب‌وکار می‌خواهد به مشتریان خود منتقل کند، منتقل نکند. سوم، سایت را می توان برای موتورهای جستجو بهینه کرد. بهینه سازی موتور جستجو فرآیند بهینه سازی وبسایت برای رتبه بالاتر در صفحات نتایج موتورهای جستجو برای کلمات کلیدی خاص است. چهارم، یک وب سایت می تواند تجربه کاربری بهتری را ارائه دهد. وبسایت به سرعت بارگیری می شود و اطلاعات مرتبط را در اختیار کاربران قرار می دهد. در شبکه های اجتماعی، کسب‌وکارها به دلیل طراحی پلتفرم محدود شده‌اند و کاربران ممکن است مجبور شوند برای یافتن اطلاعات مورد نظر خود، در پست‌های متعدد حرکت کنند. در نهایت، یک وب سایت می تواند داده های مربوط به بازدیدکنندگان خود را جمع آوری و تجزیه و تحلیل کند. با استفاده از ابزارهای تجزیه و تحلیل، کسب و کارها می توانند رفتار بازدیدکنندگان وب سایت خود، از جمله صفحاتی که بازدید می کنند، مدت زمانی که در سایت سپری می کنند و اقداماتی که انجام می دهند را ردیابی کنند. از این داده ها می توان برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد حضور آنلاین کسب و کار و بهبود تجربه کاربری استفاده کرد. شبکه‌های اجتماعی بینش هایی را در مورد رفتار کاربر ارائه می دهند، اما این داده ها در مقایسه با اطلاعات موجود از طریق یک وب سایت محدود است. در حالی که شبکه‌های اجتماعی مزایای خود را دارند، داشتن یک وب‌سایت خوب طراحی شده، سطحی از کنترل، حرفه‌ای بودن و بینش را برای کسب‌وکارها فراهم می‌کند که تنها با تکیه بر این پلت‌فرم‌ها قابل مقایسه نیستند. سرمایه گذاری در یک وب سایت سرمایه گذاری در موفقیت آینده یک تجارت است و نباید از آن غافل شد.

طراحی سایت شرکتی

سایت‌های شرکتی معمولا برای ارائه محصولات و یا خدمات راه اندازی می‌شوند و اهدافی مانند اگاهی کاربران از برند، بهبود فرایندهای بازاریابی و یا جمع اوری اطلاعات تماس را دارند

در این سایت‌ها صفحاتی مانند درباره ما، خدمات، محصولات، تماس با ما، نمونه کارها و انواع فرم‌ها وجود دارند

طراحی فروشگاه اینترنتی

وبسایت فروشگاهی معمولا برای ارائه محصولات به وجود می‌آیند و با توجه به فعالیت‌های بازاریابی که روی این سایت‌ها انجام می‌شود اهدافی مانند فروش، اگاهی از برند و جمع آوری اطلاعات را در پیش می‌گیرند

امکاناتی مانند سبد خرید، مقایسه محصول، اتصال به درگاه پرداخت، تخفیف دهی و

طراحی سایت اختصاصی

تفاوت اصلی طراحی سایت اختصاصی، کنترل کاربر بر روی تمامی المان‌های سایت است. سایت‌های فروشگاهی و شرکتی را می‌توان به صورت اختصاصی طراحی کرد و امکانات زیادی را به آن اضافه کرد.

رابط کاربری این نوع سایت به صورت اختصاصی طراحی می‌شود. امکانات و صفحات این نوع سایت بر اساس نیاز شما قابل طراحی است.

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت فرآیند ایجاد ظاهر یک وب سایت است. شامل طراحی چیدمان، عناصر بصری و تجربه کاربری وب سایت است. ممکن است شامل انتخاب رنگ ها، فونت ها و سایر عناصر بصری مانند تصاویر و گرافیک باشد. طراحی سایت حرفه ای یکی از جنبه های حیاتی توسعه وب است زیرا تعیین می کند که یک سایت چگونه به نظر می رسد و چگونه کار می کند. طراحی سایت خوب باید از نظر بصری جذاب باشد، به راحتی قابل پیمایش باشد و برای دستگاه ها و اندازه های مختلف صفحه نمایش بهینه شود. طراحی سایت حرفه ای این امکان را به شما می دهد تا در بازار هدف موفق‌تر باشید و باعث افزایش درآمد شما می‌شود.

هزینه طراحی سایت

مانند هر خدمت دیگری قیمت طراحی سایت تا حد زیادی به عرضه و تقاضا بستگی دارد. زمانی که اینترنت و بازاریابی دیجیتال در ایران هنوز نسبتاً جدید بود، کسب‌وکارها ارزش حقیقی طراحی سایت را نمی‌دانستند، بنابراین حاضر به پرداخت هزینه نبودند. بعد از گذشت مدتی و آگاه شدن کسب‌وکارها نسبت به حوزه طراحی سایت و حضور شرکت‌ها و افراد مختلف در حوزه طراحی سایت، قیمت دامنه وسیعی پیدا کرد و موجب سردرگمی کارفرمایان شد. پشتیبانی 24 ساعته، تحویل سریع و... از عواملی هستند که باعث نوسان قیمت در این حوزه می‌شوند. عوامل دیگری وجود دارند که تاثیر زیادی روی قیمت دارند به عنوان مثال نوع سایت (شرکتی، فروشگاهی، خبری و ...) و رعایت استانداردهای طراحی (تجربه کاربری، کدنویسی استاندارد، واکنشگرا بودن و زمان انجام پروژه).

طراحی سایت شرکتی

 • طراحی گرافیک اختصاصی
 • برنامه نویسی سئو بیس
 • پنل مدیریت داینامیک
 • ایجاد انواع فرم
 • ایجاد انواع صفحه
 • طراحی رسپانسیو
درخواست مشاوره

طراحی سایت فروشگاهی

 • تمام امکانات سایت شرکتی
 • طراحی گرافیک اختصاصی
 • پنل مدیریت سفارشات
 • پنل مدیریت کاربران
 • امکان مقایسه محصولات
 • اتصال به درگاه پرداخت
درخواست مشاوره

طراحی سایت اختصاصی

 • طراحی اختصاصی محصول
 • پنل داینامیک اختصاصی
 • بهینه سازی سرعت و عملکرد
 • اتصال به سایر نرم افزارها
 • طراحی رسپانسیو
 • افزودن بیش از 300 هزار محصول
درخواست مشاوره

ویژگی‌های طراحی سایت خوب

طراحی سایت خوب باید عملکرد مورد نظر را با انتقال پیام خاص انجام دهد و در عین حال بازدیدکننده را درگیر کند. عوامل متعددی مانند ثبات، رنگ‌ها، تایپوگرافی، تصاویر، سادگی و عملکرد به طراحی سایت خوب کمک می‌کنند. هنگام طراحی سایت، عوامل کلیدی زیادی وجود دارد که به نحوه درک آن کمک می‌کند. طراحی سایت خوب می‌تواند به ایجاد اعتماد کمک کند و بازدیدکنندگان بیشتری را جذب کند. ایجاد یک تجربه کاربری عالی و استفاده آسان از سایت کمک بسیاری برای رشد شما دارد. طراحی سایت شما باید نیازهای کاربر را برآورده کند. داشتن یک هدف ساده در همه صفحات به کاربر کمک می‌کند تا با آنچه شما ارائه می‌دهید تعامل داشته باشد. هدف وب سایت شما چیست؟ آیا اطلاعات عملی مانند "چگونه راهنمایی کنیم" را به مردم می‌دهید؟ آیا این یک وب سایت سرگرمی مانند پوشش ورزشی است یا محصولی را به کاربر می‌فروشید؟ اهداف مختلف زیادی وجود دارد که وب سایت‌ها ممکن است داشته باشند، اما اهداف اصلی مشترک در همه وب سایت‌ها وجود دارد. سادگی بهترین راه برای در نظر گرفتن تجربه کاربری و قابلیت استفاده از سایت شما است.

طراحی اختصاصی
شامل چه مواردی میشود؟

کدنویسی با استانداردهای سئو

طراحی اختصاصی خلاق برای تمام صفحات نسخه دسکتاپ و تبلت

قابلیت اتصال به سیستم حسابداری و دیگر نرم‌افزارها

کدنویسی با توجه به استانداردهای PW3C

طراحی اختصاصی برای تمام صفحات نسخه موبایل

سرعت لود بالای 80 درصد

آموزش مدیریت کامل سایت

قابلیت چند زبانه بودن

ارائه نسخه وب اپلیکیشن

پشتیبانی 24 ساعته

مراحل انجام کار

1

نیازسنجی

در مرحله نخست پس از برگذاری جلسات متعدد، نمونه‌های موجود و بازار مورد هدف، امکانات و سایر ویژگی‌های مورد نیاز کارفرما بررسی می‌‌شود و پس از عقد قرارداد پروژه وارد مرحله پردازش می‌شود.

 • بررسی نیازها
 • بررسی بازار
 • بررسی رقبا
2

پردازش

در این مرحله طراحی گرافیکی وبسایت شما انجام می‌شود و پس از تایید وارد پروسه برنامه نویسی می‌شود. در ابتدا طرح گرافیکی تبدیل به کد می‌شود و در ادامه به پنل مدیریت متصل می‌شود

 • طراحی گرافیکی
 • برنامه نویسی سمت کاربر
 • برنامه نویسی سمت سرور
3

تحویل

در پایان، وبسایت تحویل داده می‌شود، پشتیبانی یکساله رایگان پس از تایید کارفرما شروع می‌شود. در ادامه در راستای به درآمد رسیدن وبسایت پلن‌های بررسی شده مارکتینگ به کارفرما اعلام می‌شود و در صورت تایید پروژه وارد فرایند مارکتینگ می‌شود.

 • تحویل پروژه
 • شروع پشتیبانی
 • بررسی پلن‌های مارکتینگ

طراحی سایت رسپانسیو

امروزه، مردم با استفاده از دستگاه‌های مختلف مانند تلفن‌های هوشمند، تبلت‌ها، لپ‌تاپ‌ها، رایانه‌های رومیزی، تلویزیون‌ها و حتی ساعت‌های هوشمند به وب دسترسی دارند. برای داشتن تجربه کاربری رضایت بخش، باید مطمئن شوید که وب‌سایت شما در صفحه‌های نمایش با هر شکل و اندازه به همان اندازه خوب به نظر می‌رسد. به همین دلیل داشتن یک وب سایت با طراحی واکنش گرا بسیار مهم است.

با توجه به امارهای منتشر شده از وبسایت‌ها رتبه اول ورودی سایت ها تلفن‌های همراه هستند رتبه بعدی دسکتاپ است؛ طراحی واکنشگرا به شما کمک می‌کند وبسایت شما در هر دستگاه به خوبی نمایش داده شود و یکپارچگی محتوای سایت حفظ و سایت کاربر پسندتر شود.
طراحی ریسپانسیو نیاز به ساخت و نگهداری دو نسخه مختلف از سایت شما را از بین می‌برد و به همان اندازه که در تبلت و دسکتاپ استفاده می شود در دستگاه های تلفن همراه نیز ساده است.
در طراحی سایت رسپانسیو هنگام استفاده از یک گوشی هوشمند یا دستگاه‌های کوچکتر، کاربر مجبور نیست به صورت افقی اسکرول کند تا محتوای پنهان را آشکار کند یا برای بزرگ‌نمایی صفحه زوم کند. طرح‌بندی‌ها برای مطابقت با اندازه صفحه تغییر می‌کنند و همانطور که مشاهده می‌کنید برای نمایش بهتر سازگار می‌شوند.
طراحی واکنشگرا ساده ترین و در دسترس ترین راه را برای پشتیبانی از جدیدترین دستگاه ها است. شکل و اندازه صفحه نمایش با گذشت زمان تغییر می کند و هیچ کس نمی داند در آینده چگونه به نظر می رسد. با یک وب سایت واکنش گرا، لازم نیست نگران نمایشگرهای آینده باشید و سایت خود را برای هر گجت مد روز جدید در بازار طراحی مجدد کنید.
وب سایت های ریسپانسیو مانند مایع هستند. آن‌ها می‌توانند برای بهترین تناسب با صفحه‌نمایش‌هایی که روی آن‌ها مشاهده می‌شوند، تغییر اندازه دهند. این بدان معناست که سایت‌های واکنش‌گرا همیشه آماده هستند تا استانداردهای جدید را رعایت کنند و همچنان بهترین تجربه را ارائه دهند.
داشتن یک وب سایت درجه یک و سازگار با موبایل و تجربه کاربری رضایت بخش، بازدیدکنندگان را داخل سایت نگه می دارد. علاوه بر این، روند خرید آنلاین به طور مداوم در حال رشد است و در حال حاضر، 54 درصد از جمعیت آنلاین در سراسر جهان خرید آنلاین خود را از طریق دستگاه تلفن همراه انجام می دهند. اگر وب‌سایت شما برای برآورده کردن نیازهای آن‌ها و ارائه تجربیات موبایلی بهینه‌سازی شده باشد، احتمال خرید آن‌ها وجود دارد.
طراحی واکنش گرا به محتوای وب سایت شما اجازه می دهد تا آزادانه در تمام وضوح و اندازه های صفحه نمایش، نمایش داشته باشند و در همه دستگاه ها عالی به نظر برساند. همچنین نگهداری جداگانه نسخه های مختلف وب سایت خود را برای موبایل و دسکتاپ غیر ضروری می کند و باعث صرفه جویی در وقت و منابع می شود.

تمایز خدمات طراحی سایت زفره مدیا در چیست؟

تیم ما خدمات طراحی سایت را با توجه به مجموعه شما و نیازهای منحصر به فرد آن تنظیم می‌کند. به همین دلیل است که می‌توانید هر ویژگی خدمات ما را با شرکت، محصولات یا خدمات و اهداف خود سفارشی کنید. درباره خدمات طراحی وب سایت ما بیشتر بدانید: تکنولوژی در سطح جهانی، بهینه سازی موتور جستجو SEO))، ایجاد صفحه وب سایت، سبک سفارشی، کپی رایتینگ وب سایت، طراحی تعاملی، یکپارچه سازی پایگاه داده و ... . امنیت طراحی سایت که به عنوان امنیت سایبری نیز شناخته می‌شود به ایمن سازی وب سایت‌ها و سرورها از خطرات آنلاین مربوط می‌شود. هدف آن حفاظت از داده‌های حساس با محدود کردن، کشف و پاسخ به حملات است. بررسی امنیت وب سایت شامل اسکن URL‌های برای آسیب پذیری‌های احتمالی و بدافزار از طریق نرم افزار امنیتی وب سایت است. بررسی امنیت طراحی سایت یا بررسی امنیت اینترنت کاربر را از خطرات آنلاین آگاه می‌کند و راه حل‌هایی را برای رفع آنها توصیه می‌کند. اولین قدم برای تضمین ایمنی، پیشگیری و شناخت خطرات است. از سوی دیگر، شناخت انواع هک‌ها، ویروس‌ها، تروجان‌ها، جاسوس‌افزارها، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و ... که می‌توانند به رایانه‌ها و شبکه‌های میزبان حمله و آسیب بزنند، غیرفعال یا مختل کنند، به همان اندازه مهم است. زفره با توجه به شناخت این نوع خطرات می‌تواند مجموعه قابل اعتمادی برای طراحی سایت شما باشد.

اصلی ترین ویژگی شرکت های طراحی سایت داشتن نمونه کارهای معتبر است. مورد بعدی استفاده از فناوری‌ها و ترندهای روز طراحی سایت است.

هزینه طراحی سایت بر اساس نیاز شما محاسبه می‌شود. شما می‌توانید برای اطلاع از هزینه با شماره 22156 تماس بگیرید و پس از اعلام نیازهای خود از قیمت اطلاع پیدا کنید.

مدت زمان تحویل پروژه با توجه به نوع آن متفاوت است. برای سایت‌های آماده 10 الی 15 روز و برای سایت‌های اختصاصی 30 الی 45 روز.

خیر. تمامی وبسایت‌های طراحی شده توسط زفره مدیا داینامیک هستند و برای بروزرسانی نیاز به برنامه نویس نیست.

شما می‌توانید از خدمات سئو و تبلیغات زفره مدیا برای به درآمد رسیدن سایت خود استفاده کنید.

زفره مدیا وبسایت‌های طراحی شده را به یک سال پس از تحویل پروژه به صورت رایگان پشتیبانی می‌کند.

خدمات طراحی سایت زفره مدیا

زفره مدیا خدمات طراحی سایت حرفه ای را با نرخ های مقرون به صرفه ارائه می دهد تا به کسب و کار شما کمک کنیم بازدیدکنندگان بیشتری را جذب کرده و آنها را در سایت خود نگه دارید! ما بیش از طراحی زیبا، وب سایت هایی را با یک استراتژی کامل می سازیم که برای تبدیل بازدیدکنندگان سایت شما به مشتری طراحی شده است. هر کسی می تواند کلیک کند و یک وب سایت بسازد. حضور آنلاین چندان سخت نیست. داشتن یک حضور آنلاین خوب مهم است. ما درک می کنیم که مردم چگونه از وب سایت ها استفاده می کنند. ما می دانیم که آنها به دنبال چه هستند. ما استراتژی های اثبات شده ای را می شناسیم که باعث می شود وب سایت شما بهتر از رقبای شما عمل کند. حدود 82 درصد از مشتریان قبل از تماس با شما در مورد محصولات یا خدمات، تحقیقات آنلاین انجام می دهند. آیا وب سایت شما به اندازه کافی برای تبدیل این محققان به خریدار انجام می دهد؟ ما می توانیم کمک کنیم! زفره مدیا مشتاق ساختن وب سایت های زیبا است تا به شما در جذب و حفظ مشتریان برای کسب و کار خود کمک کنید.

مشاوره تلفنی

برای دریافت مشاوره تلفنی شماره خود را وارد کنید

  مشاهده

  لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید
  ضبط پیام صوتی

  زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است