طراحی سایت نوبت دهی

سیستم‌های نوبت دهی آنلاین سر و صدای زیادی ایجاد کرده‌اند. طراحی سایت نوبت دهی یک راه حل ساده و در عین حال موثر برای مشکلات برنامه ریزی و نوبت گیری شما هستند. طراحی سایت نوبت دهی میتواند فرآیندها را ساده کرده و بهره وری کسب و کار را افزایش دهد. طراحی سایت نوبت دهی آنلاین می‌تواند تأثیر چشمگیری بر نتایج کسب‌وکار شما داشته باشد. مشاغلی که نیاز به قرار ملاقات یا رزرو دارند، باید از سیستم قدیمی مثل نوبت گیری تلفنی استفاده کنند. با طراحی سایت نوبت دهی آنلاین، در زمان خود و کاربران صرفه جویی کنید.

نـمونـه کـارهـا

مشـاهده‌ی هـمـه

ویژگی‌های طراحی سایت نوبت دهی

پرداخت امن آنلاین

برنامه نویسی استاندارد

فیلترهای پیشرفته

پشتیبانی آنلاین

امکان مشاهده نوبت های گرفته شده قبلی

ثبت نظرات مشتریان

طراحی ریسپانسیو

امکان اپلود تصاویر و نمونه‌کارها

تعرفه‌های طراحی سایت نوبت دهی

قیمت طرح ها

شروع از

15 میلیون تومان

شروع از

30 میلیون تومان

شروع از

60 میلیون تومان

برای مشاوره

تماس بگیرید

مدیریت نوبت دهی

مدیریت دسته بندی ها

مدیریت تگ ها

مدیریت تصاویر

درگاه های پرداخت اینترنتی اختصاصی

قابلیت مدیریت SEO

مدیریت صفحه درباره ما

مدیریت صفحه تماس با ما

قابلیت تماس از طریق واتساپ

ایجاد و مدیریت صفحات داینامیک (با قالب ثابت)

امکان تعریف، تغییر و مدیریت کلمات کلیدی و متا تگ های هر صفحه

مدیریت تگ های Noindex و index و follow

امکان تغییر و مدیریت URL صفحات به صورت داینامیک

ریدارکت صفحات حذف شده

مدیریت تگ های کنونیکال

جستجو ودسته بندی براساس نوبت ها

ثبت نام کاربر جدید

امکان ثبت نظر

تغییر رمز عبور

جستجو محصولات بر اساس پارامترهای مختلف

تععین نمایش تعداد نتایج در جستجو

پشتیبانی آنلاین

تعیین قیمت ویزیت برای هر پزشک

رزرو جدید نوبت

ارسال پیامک

محدودیت برای رزرو بیماران

صفحه معرفی پزشک و کلینیک

شماره گیری با مشتریان

ارسال نوتیفیکیشن

نصب سرچ کنسول

مزایا‌ی طراحی سایت نوبت دهی

افزایش رضایت مشتری

طراحی سایت نوبت دهی در زمان واقعی باعث می‌شود خدماتتان به راحتی در دسترس مشتریانتان قرار بگیرد. این یک راه عالی برای ارائه خدمات با کیفیت و کنترل مشتریان خود است. مشتریان می‌توانند قرار ملاقات‌های خود را پیدا کرده و رزرو کنند که منجر به نرخ‌های بالاتر رضایت مشتری می‌شود. با افزایش رضایت مشتری، حفظ مشتری را افزایش می دهید. با طراحی سایت نوبت دهی آنلاین پزشکی، می‌توانید یک تجربه بی‌نظیر به مشتریان خود ارائه کنید. اینکه مشتریان شما چگونه می توانند با شما ارتباط برقرار کنند و چقدر پیچیده یا ساده بودن این فرآیند را انجام می دهند، عامل مهمی در برآورده کردن انتظارات مشتری است. طراحی سایت نوبت دهی آنلاین پزشکی به مشتریان این امکان را می دهد که خودشان قرار ملاقات رزرو کنند. این تجربه را برای مشتری شخصی‌سازی می‌کند و به شما کمک می‌کند با مشتریان به گونه‌ای به یاد ماندنی ارتباط برقرار کنید. مشتریان مشتاق تعاملات شخصی و راحتی هستند و یک طراحی سایت نوبت دهی هر دو را به آنها ارائه می دهد. به مشتریان امکان کنترل تجربه خود را می دهد و آنها را قادر می سازد تا با شرایط خود با شما تجارت کنند.

یادآوری نوبت و نوبت گیری مجدد

هنگامی که مشتریان قرار ملاقات را از دست می دهند، نه تنها آزاردهنده است، بلکه برای شما هزینه نیز دارد. برای هر مشتری که به قرار ملاقات خود نمی رسد، شما ضرری میدهید. طراحی سایت نوبت دهی آنلاین می‌تواند با ارسال یادآوری، عدم حضور را به‌طور چشمگیری کاهش دهد. برنامه‌ریز قرار ملاقات با تقویم‌های آنلاین مشتریان شما ارتباط برقرار می‌کند. تقویم آنها به مشتریان در مورد قرار ملاقات خود یادآوری می کند و در عین حال به آنها اطلاع رسانی مناسبی می دهد. همچنین می توانید از طریق سیستم برای یادآوری پیامک برنامه ریزی کنید. وقتی از طراحی سایت نوبت دهی استفاده می‌کنید، فرآیند نوبت گیری و نوبت گیری مجدد را راحت می‌کنید. بیشتر مردم ترجیح می‌دهند به‌جای نوبت گیری مجدد، به سادگی یک نوبت را از دست بدهند تا از مشکل تماس گرفتن و نوبت گیری مجدد دیگری جلوگیری کنند. با این فرصت که می‌توانید به راحتی زمان‌بندی مجدد در وب‌سایت خود را امکان پذیر کنید، مشتریان نوبتی را آزاد می‌کنند که ممکن است دیگران منتظر آن باشند.

صرفه جویی در زمان

طراحی سایت نوبت دهی آنلاین به شما این امکان را می دهد که مشکلات موجود در گردش کار خود را شناسایی کنید. کارکنان خدمات مشتریان شما همچنین در زمان زیادی که معمولاً صرف رسیدگی به تماس‌های تلفنی و مدیریت برنامه‌ها می‌کنند، صرفه‌جویی می‌شود.
هنگامی که از طراحی سایت نوبت دهی آنلاین استفاده کردید، در زمان مشتری نیز صرفه جویی می کنید. مشتریان نیازی به انجام بخشی از مشغله روزمره خود برای رزرو قرار ندارند.

افزایش عملکرد

طراحی سایت نوبت دهی برای مدیریت اتوماسیون دخالت انسان را از بین می‌برد. عملیات شما را بی عیب و نقص می کند و به کارکنان اجازه می دهد تا با کارهای مهم تری که به هوش انسانی نیاز دارند و می توانند به رشد کسب و کار شما کمک کنند، بپردازند. از آنجایی که طراحی سایت نوبت دهی آنلاین به شما و مشتریانتان امکان می دهد همه چیز را به صورت دیجیتالی انجام دهید، تعداد زیادی از کاغذبازی های خسته کننده مربوط به تاریخ ها و جزئیات تماس را کاهش می دهید.

تصمیم گیری آگاهانه

داشتن اطلاعات مناسب در مورد کسب و کارتان می تواند به شما در تصمیم گیری آگاهانه در مورد استراتژی کمک کند. پاسخ به سوالاتی مانند “پرمشغله ترین روز شما چه روزی است؟” و “محبوب ترین سرویس شما چیست؟” را می توان از طریق راه حل های زمان بندی خودکار پیدا کرد. بیشتر اینها داده‌های رزرو و تجزیه و تحلیل را ارائه می‌دهند که می‌توانید بینش مفیدی را از آنها استخراج کنید. اگر می‌دانید شلوغ‌ترین ساعات کاری شما چه وقتی است، می‌توانید برنامه کارمندان را بر این اساس طراحی کنید. هنگامی که از محبوب ترین خدمات خود آگاه هستید، می توانید آنها را بیشتر ارائه دهید و همچنین آنها را بهتر بازاریابی کنید. استخراج همان بینش‌ها از یک سیستم رزرو دستی امکان‌پذیر است، اما اگر شروع به سر زدن به تقویم‌های فیزیکی و دفترهای قرار ملاقات کنید، کار بزرگی است. ابزارهای آنلاین این فرصت را در اختیار شما قرار می دهند تا در مورد خودتان اطلاعات کسب کنید. شما می توانید به سرعت گزارش تولید کنید و کارایی برنامه ریزی کسب و کار خود را تا حد زیادی افزایش دهید.

پایین آوردن خطای انسانی

روش مرسوم رزرو قرارها دست و پا گیر است. جای زیادی برای خطای انسانی دارد و این می تواند بر عملیات شما تأثیر بگذارد و همچنین مشتریان را ناامید کند. سیستم زمان‌بندی خودکار فرآیند رزرو را تسریع می‌کند و احتمال اشتباهات را کاهش می‌دهد. این تضمین می کند که مجبور نیستید با مشتریان ناراضی سر و کار داشته باشید.

میخـواهـم یـک پـروژه جدیـد شـروع کنـم

سـلام زَفــره!