طراحی سایت کتابفروشی

پیش از همه‌گیر شدن اینترنت، کتابفروشی‌ها میزبان افراد کتاب‌خوان بوده‌اند و اکثر خرید و فروش کتاب‌ در کتابفروشی بوده است

برای خرید و یا کسب اطلاعات درباره کتاب خاصی باید در کتاب فروشی حضور پیدا می‌کردیم ولی امروزه با گسترش اینترنت پیدا کردن کتاب برای خرید ویا خواندن نظرات سایر افراد درباره کتاب بسیار آسان‌تر شده است.

پس از گسترش اینترنت و حضور کاربران در آن برخی مشاغل دچار ضرر و بحران شده‌اند، کتابفروشی‌ها یکی از این مشاغل هستند.

کم شدن سرانه مطالعه و فاصله گرفتن مردم از کتاب، پایه و اساس شکل گرفتن این بحران است. با این حال هنوز افرادی که دائما در حال مطالعه هستند یافت می‌شوند.

در فضای نامحدود اینترنت کتاب‌های چاپی به صورت فیزیکی و نسخه‌های الکترونیک ویا کتاب‌های صوتی در دسترس هستند. نوآوری‌هایی مانند کتاب صوتی و پادکست‌ها مقداری از ریزش مخاطبان کتاب کاسته است.

طراحی سایت کتابفروشی و فعالیت در اینترنت می‌تواند به شما این امکان را بدهد که در دید افراد کتاب دوست قرار بگیرید و از بحران عبور کنید. با این کار دائما در دسترس افرادی که کتاب مانند غذا برایشان می‌ماند قرار می‌گیرید.

اگر شما به کتاب دسترسی ویا در کتاب فروشی فعالیت می‌کنید با طراحی سایت کتابفروشی می‌توانید به خود و جامعه کمک کنید. افزایش فروش فروشی خودتان و بالا بردن سرانه مطالعه از دلایلی هستند که نیاز طراحی سایت را برای شما ایجاد می‌کند.

طراحی سایت چه کمکی به کتابفروشی می‌کند؟

با توجه به بالا بودن تعداد عناوین کتاب‌ها و مدیریت آنها، در قدم نخست امکان مدیریت آسان و سریع محصولات بسیار کارآمد خواهد بود.

امکان نوشتن توضیحات برای تمامی کتاب‌ها برای راهنمایی صحیح کاربران و نوشتن اطلاعات فیپا محصولات مانند قیمت، شابک و سایر اطلاعات.

اتوماتیک شدن فرایند سفارش گیری و اتصال به سیستم حسابداری برای مدیریت یکپارچه کتابفروشی.

به کارگیری روش‌های نوین بازاریابی دیجیتال برای افزایش فروش مانند سئو و بازاریابی شبکه‌های اجتماعی.

کتاب و گلدان
کتاب و گلدان

سایت کتابفروشی چه کمکی به افراد کتاب‌خوان می‌کند؟

مخاطبان کتاب معمولا براساس محتوای کتاب خرید انجام می‌دهند و خواندن توضیحات کتاب و نظرات کسانی که کتاب را مطالعه کرده‌اند حائز اهمیت است، گاهی خواندن بخشی از کتاب، قلم نویسنده و مترجم تاثیر زیادی در نظر مخاطبان دارد و می‌تواند نظر کاربران را برای خرید کتاب تغییر دهد.

با راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی کتاب کاربران می‌توانند توضیحات کتاب، اطلاعات، نظرات کاربران، قیمت و سایر اطلاعاتی که نیاز دارند را مشاهده و نسبت به نیازشان اقدام کنند.

با توجه به تعدد ناشرین و نویسندگان، گالری تصاویر محصولات از دیگر مواردی است که کاربران با توجه آن کتاب مورد نظرشان را انتخاب می‌کنند

پیش از تصمیم‌گیری با مشاوران ما در ارتباط باشید

۰۲۱-۴۱۲۵۶۴۸۵

و یا

ویژگی‌های فروشگاه کتاب

مدیریت محصولات

وبسایت‌های کتابفروشی طراحی شده توسط زفره مدیا قابل ایجاد، ویرایش و حذف محصولات را دارند و همه‌ی مواردی که در صفحه محصول قابل مشاهده قابلیت ویرایش دارند.

ایجاد صفحه

ایجاد صفحه‌های مورد نیاز برای سایت مانند صفحه تماس، درباره ما و … و ایجاد صفحه با توضیحات برای نویسندگان، مترجمان و ناشران و… و امکان ویرایش محتوای این صفحه‌ها.

اتصال به سیستم حسابداری

برای مدیریت یکپارچه کتابفروشی و حسابداری مجموعه، امکان اتصال سایت به سیستم حسابداری قابل ارائه است و کارهایی مانند صدور فاکتور، مالیات و … به صورت خودکار انجام می‌شوند.

اتصال به شبکه‌های اجتماعی

امکان اتصال شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها این اماکن را به وجود می‌اورد که کاربران در فضا‌های دیگر با فروشگاه کتاب شما در ارتباط باشند.

توضیح محصول

امکان نوشتن توضیحات کوتاه و توضیحات تکمیلی برای هر یک از کتاب‌ها وجود دارد و می‌توان اطلاعات فیپا هر عنوان را وارد کرد.

مدیریت محصولات با اکسل

ورود اطلاعات محصولات با اکسل، تمایز وبسایت‌های طراحی شده توسط زفره مدیا است.

افزودن محصول و ویرایش تمامی محصولات از ویژگی‌های این ویژگی است.

تمایز زفره مدیا در طراحی سایت کتاب فروشی

زفره مدیا با انجام پروژه‌های متعدد کتاب (و محصولات فرهنگی) و به دست آوردن تجربه و سابقه در حوزه کتاب و شناسایی نیازهای بازار کتاب در فضای آنلاین، توانایی طراحی فروشگاه اینترنتی در هر سایز را دارد.

یکی از مواردی که در سایت‌های کتابفروشی قابل ملاحضه است، تعداد محصولات است که زفره توانسته با برنامه‌نویسی حرفه‌ای و بهینه‌سازی دیتابیس این مشکل را برطرف کند. سایت طراحی شده امکان وارد کردن بیش از 250هزار محصول را دارند.

اتصال به سیستم حسابداری و سیستم مدیریت مشتریان از دیگر امکانات اختصاصی زفره مدیا برای سایت‌های فروشگاهی است که فرایندهای صدور فاکتور، مدیریت مشتریان و… را ساده‌تر می‌کند.

مدیریت محصولات با اکسل، افزودن محصول و ویرایش محصولات با استفاده از اکسل برای تغییر قیمت، موجودی و… از اصلی‌ترین دلایلی است که زفره مدیا را با سایر مجموعه‌ها متفاوت می‌کند.

زفره توانسته با ایجاد امکان ورود اطلاعات با اکسل زمان ورود اطلاعات را کاهش دهد، می‌توان 20 هزار محصول را در زمانی کم‌تر از 2 ساعت بر روی سایت بارگذاری کرد.

پیش از تصمیم‌گیری با مشاوران ما در ارتباط باشید