برخط‌بوک | زفره

اطلاعات کلی

01

اطلاعات کلی

فروشگاه برخط‌بوک یکی از بهترین فروشگاه‌های اختصاصی پیاده‌سازی شده در بستر زبان برنامه‌نویسی PHP و فریم‌ورک Laravel توسط تیم زفره‌مدیا می‌باشد. این فروشگاه به سبب دارا بودن بیش از 200 هزار عنوان کتاب و مراکز متعدد تامین کننده محصول، ورود اطلاعات و مدیریت محصول بوسیله فایل EXCEL پیاده‌سازی شده است، در این مدل اجرایی ادمین می‌تواند بروزرسانی تمام محصولات را در عرض چند دقیقه به انجام برساند.

ایده طراحی

02

ایده طراحی

پیاده‌سازی فروشگاه‌های اینترنتی در بستر وردپرس محدودیت‌هایی را برای فروشگاه‌های بزرگ ایجاد می‌کند از جمله‌ی آنها حجم محدود دیتابیس وردپرس می‌باشد که بارگزاری تعداد محصول بالا بروی این پلتفرم عملاً امکان‌پذیر نیست. بهترین راهکار برای مدیریت فروشگاه‌های با حجم محصولات بالا کدنویسی اختصاصی می‌باشد تا امکانات لازم بصورت اختصاصی پیاده‌سازی شود.

ما در سایت قبلی با افزایش تعداد محصولات دچار چالش‌های جدی شده بودیم و عملا ادامه کار مقدور نبود و با معرفی همکارانمان با مجموعه زفره آشنا شدیم و با راهکارهای ارائه شده توسط این شرکت توانستیم بیشتر از حالت قبلی محصول وارد سایت کنیم و سرعت و پرفورمنس سایت هم بدون مشکل بود

آقای احسان عزیزی

پروژه بعدی